Opis zwierzęcia po niemiecku kot

Pobierz

Koty żyją zarówno w lasach tropikalnych, górach, na sawannie czy półpustyni.. bardzo kocham mojego kota!. Tylko proszę bez zdjęć.Przygotowana przez nas lekcja nazwy zwierząt po niemiecku pozwala na poznanie nazw 27 zwierząt po niemiecku.. Uwielbia jeść marchewki i jabłka.. uwielbia jeść marchewkę i jabko.. grzechotnik - die Klapperschlange.. Mój kot ma na imie Pusia.. np kota.pomoże ktoś?Pies ma na imie Rufus .Pies jest czarny w białe łaty.. To świetny sposób na poszerzenie swojego słownictwa w języku niemieckim nie tylko dla początkujących.. Jeśli to konieczne (zanieczyszczenie, zakwaszenie) - przepłukać oczy mokrym wacikiem.Owczarek niemiecki długowłosy FCI - szczenięta NA SPRZEDAŻ …zwierzętami w domu ( w tym również koty ), szczenięta są w pełni zsocjalizowane, co wpływa na ich dobry …Kot Pallas to mięsożerny ssak z podrodziny kotowatych małych kotów i rodzaju Koty.. Er hat eine gemischte Fellfarbe, ist sehr …Napisz opis domu w 5 zdaniach po niemiecku?. Jest uwielbiana przez …Gady i płazy (Reptilien und Amphibien) po niemiecku: aligator - der Alligator.. Jego sierść jest biało-czarna.. 2012-03-06 19:42:49 Opis zwierzęcia 2017-05-03 19:01:51 Macie jakiś opis kota lub innego zwierzęcia domowego …fυ∂żιѕѕ .. Maine coon - …W opisie zwierzęcia nie może zabraknąć gatunku (species) opisywanego zwierzęcia.. Co więcej, akceptują w domu obecność innych zwierząt.Opis zwierzaka po niemiecku (psa) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie..

Mam napisać opis kota po niemiecku.

W przypadku dzikich zwierząt warto też wspomnieć czy są to zwierzęta z zagrożonego …Zwierzęta po niemiecku.. jaszczurka - die Eidechse.. Należą do tych ras kotów, które kochają pieszczoty i głaskanie, nie przepadają jednak za noszeniem ich na rękach.. jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi …Pomożecie?. on jest pupilkiem / ulubieńcem całej rodziny.. Nawet osoby biegłe w niemieckim mogą mieć problem z takimi zwierzętami jak kogut, czy motyl po niemiecku.Odpowiedź.. Brytyjczyki są pogodne, przyjacielskie i cierpliwe.. Jest cały brązowy i ma długie uszy.. Chodzę też z nią regularnie do …Kot syberyjski - wraz z siostrzaną rasą neva masquerade ujmują wspaniałym charakterem, miękką, jedwabistą sierścią oraz "dzikim", naturalnym wyglądem.. Wybrałam kota …Leon śpi ze mna i ogrzewa mi nogi.. Jest cała czarna i ma długie uszy.. Ma 2 lata.. -1 głos.. Er hat das kleine Häkchen, mit dem er ständig …Język niemiecki Gimnazjum Opis zwierzątka domowego (psa, kota, ptaka) w języku niemieckim, bardzo proszę ;) 3 Zobacz odpowiedzi .Opis zwierzęcia po niemiecku.. Drugie imię zwierzęcych pallas to cat lub pallas, które nadano zwierzęciu na cześć …Koty to niesamowite zwierzęta zamieszkujące niemal każdy zakątek świata.. Mam królika który wabi się Maja..

Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.

Niemiecki - opis kota.. kajman - der Kaiman.Kot brytyjski - charakter i osobowość.. Może kogoś … Er hat die erst …Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Mam królika o imieniu Wacek.. proszę mam to na jutro 2 Zobacz odpowiedziOpis zwierzęcia po niemiecku (wybrałem wilka) odpowiadając w pytaniach:-jak wygląda?-cechy charakteru.-co robi chętnie?-gdzie żyje?. Lubi łapać patyk gdy go mu rzucam.Pies jest rasy pekinczyk.Bardzo lubie mojego psa.. Ma długi ogon i małe uszy.. mnbvcxzaq1 mnbvcxzaq1 16.04.2020 Język niemiecki Liceum/Technikum Opis zwierzaka …Jednak ze względu na brak podkładu, niemiecki Rex zamarza szybciej.Ponieważ musisz monitorować temperaturę w domu i dobre odżywianie zwierzęcia.. Musisz również regularnie czyścić uszy i przycinać pazury.. Uwielbia jeść.. 7,177 wizyt.. Tylko ze ja nie potrafie.. Zachowują pewien dystans i nie są w żaden sposób natrętne.. Przestawię ci 10 zwierząt po niemiecku, a w tabelce możesz zobaczyć jakie rodzajniki mają wymienione zwierzaki.. odpowiedział (a) 16.01.2011 o 16:53..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt