Test lektura sposób na elfa

Pobierz

Czy Elf mógłby być psem śledczym?Pytania do lektury "Sposób na Elfa" - Test.. Kto jest autorem tej książki?. Autorem książki jest Marcin Pałasz.. a) w cyrku b) w opuszczonej szopie c) w schronisku 3) Jak ma na imię bliźniacza siostra Elfa?. Klasa 3 Polski.. Trzeba go tylko odpowiednio oswoić, nauczyć, żeby karmił swojego psa i wyprowadzał na spacer.. Osadź .. Jak miała na imię siostra Elfa?. "Sposób na Elfa" - test znajomości lektury.. Czy Kara była dziewczyną Młodego?. Mam nadzieję, że książka Ci się podobała ;) podobała mi się ale mam ją 1 grudnia.. Odpowiedz.Test wiedzy z lektury "Sposób na Elfa".. Wymagane logowanie .Test z lektury "Sposób na Elfa" .. Zasługujesz na bardzo dobrą ocenę (5)!. Edytuj elementy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Na wprost, patrząc mu w oczy.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Test lektury Sposób na elfa.. Sposób na Elfa - bohaterowie Znajdź parę.. Prawda czy fałsz.. 3 Obserwuj autora.. Więcej.. 1.1) Kto napisał książkę ,,Sposób na Elfa?". Ustalamy, kim były dla siebie poszczególne postacie z książki.. Udostępnij Udostępnij wg Rkostyk1.. Uzupełniamy zdania, podając szczegółowe informacje.na takich długich sznurkach, na które mówi się "smycz".. 3) Czym zajmuje się właściciel Elfa?. Jak nazywają się główni bohaterowie tej książki?. Dodaj do ulubionych..

Opracowanie lektury sposób na Elfa.

To opowieść o miłości i przyjaźni okraszona dawką humoru.. Powoli i po łuku.Trudny test z lektury Sposób na Elfa, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Pytania i odpowiedzi do lektury Sposób na Elfa ( 49) Pytania i odpowiedzi do lektury Sposób na Elfa (.. a) sześć lat b) dwa lata c) pół roku 4) Jak miała na imię siostra bliźniaczka Elfa?. Czy Elf miał rodzeństwo?. Udostępnij.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Test prawda/fałsz.. a) Erka b) Kara c) Linda 4) Jak określany jest właściciel Elfa?1) Autorem książki "Sposób na Elfa" jest": 2) Jak Elf nazywa swojego właściciela?. Polub.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Sposób na Elfa, które mogą Ci się przydać do powtórki.. a) Duży i Mały b) Stary i Młody c) Duży i Młody 3) Ile lat miał Elf w momencie rozpoczęcia akcji książki?. O właśnie - SPACER!. Do jakiego miasta przyjechał Elf?, O co oskarżyła sąsiadka Młodego?, Kim była Kara dla Młodego?, Gdzie mieszkał Elf z siostrą?, Kto zaopiekował się siostrą Elfa?, Kogo pomógł wytropić Elf?, Jak miał na imię kolega Młodego?, Kim był Duży dla Młodego?, Kto w nagrodę .Ćwiczenia: SPOSÓB NA ELFA.. W jakim miejscu przebywa Elf na początku książki?. 1) Jakim zwierzakiem jest Elf?. Świat zwierząt .znajomosci ksiazki pt.: Sposob na Elfa" autorstwa Marcina Palasza Pytania konkursoweSposob na Elfa" - Marcin Palasz [recenzja 299] Category Dla dzieci Posted on 26 sierpnia 2013 21 lutego 2016 Author Sylwia Wegielewska 11 komentarzy .️ AUDIOBOOK Sposób na Elfa - Marcin Pałasz (książka MP3 do słuchania)..

"Sposób na Elfa" to lektura sugerowana dla klasy 3.

Przebieg wydarzeń- Sposób na Elfa Ustawianie w kolejności.Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Sposób na Elfa - skrócony plan wydarzeńKlasa 3. a) Grzegorz Kasdepke b) Marcin Pałasz c) Jan Brzechwa 2) Kto zaadoptował Elfa ze schroniska?. I każdy, no - prawie każdy - pies ma tam swojego czło-wieka.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Sposób na Elfa, poziom trudnyLista pytań z lektury Sposób na Elfa.. wszyscy co przeczytali tą książkę Klasa 3 Polski.. Spacer polega na tym, że pies zabieraKsiążka "Sposób na Elfa" Marcina Pałasza jest jedną z lektur w klasach I — III szkoły podstawowej.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Sposób na ElfaTest wiedzy na temat lektury Sposób na Elfa.. Oliwcia2011.. 2.Najbardziej kompletny test z lektury Sposób na Elfa jaki znajdziesz w sieci.. 4) Jak miała na imię siostra Elfa?Jak dobrze znasz lekturę "Sposób na Elfa"?. To kolejna rzecz, októrej opo - wiedział nam Tofik.. Jak dobrze pamiętasz treść książki Sposób na Elfa?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt