Jakie przedmioty lubisz po

Pobierz

Kto, według ciebie jest najmniej lubian ą osob ą w klasie przez innych uczniów?. Wyrusz, choć raz, na przygodę z najlepszą przyjaciółką.. Napisać mały akapit na temat: 1. matematyka - po prosu ( lubię liczby ) muzyka - jest łatwa śpiewamy i gramy na flecie język polski i angielski no i może przyroda P.S. - nie cierpie w - fu .pani kiepsko ocenia .. Chociaż się w technikum z nimi trochę opuściłem.. Bieganie po sklepach i kupowanie coraz to nowych rzeczy!. Biżuteria robiona ręczniePrzedmioty szkolne (A1, A2) Top 21 przydatnych zwrotów na każdym poziomie!. calculus - rachunek różniczkowy i całkowy.. ; ) 2011-05-10 19:24:27; Lubisz miękkie poduszki?. Natomiast ciężko się obyć bez lodówki i czajnika w pokoju, więc to warto wziąć pod uwagę.. Gdybyś miał piosenkę przewodnią, co by to było?. Jesteś na pchlim targu.. Chwile, które możesz spędzić sam ze sobą, w których możesz zastanowić się nad swoim życiem!. Wątpię… 2.. Jak wygladał Twój dom, jak byłeś mały.przydatność 70% przedmioty szkolne.. Napisz o tym co jesz i pijesz podczas przerwy na lunch.Podczas pracy lubisz używać: Twoje ręce.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) Przedmioty które lubię: Я люблюLubisz chomikować przedmioty?. Co byś zrobił gdybyś miał mięcej czasu wolnego.. Jaki / jakie przedmioty sprawiaj ą tobie najwi ększ ą trudno ść w nauce?W akademiku potrzebne są też trochę inne rzeczy niż w wynajmowanym mieszkaniu, bo po pierwsze jest w nich mniej miejsca, po drugie w jednym pokoju trzeba zmieścić zazwyczaj też rzeczy do kuchni i kosmetyki, a po trzecie nie zawsze trzeba samemu sprzątać kuchnię i łazienkę, a do posprzątania pokoju odkurzacz czy miotłę zawsze można pożyczyć..

Jakie rzeczy lubisz, a jakie nie.

przedmioty szkolne po niemiecku=] historia - geschichte Łacina - latein wos- sozialkunde filozofia- philosophie sztuka- kunt prace rĘczne - handarbeitengeografia - geografie =erdkunde =[ biologia - biologie chemia - chemie niemiecki - deutsch angielski- englisch francuski- franzÓsisch rosyjski- russisch matematyka- mathematik(mathe) fizyka - physik informatyka -.Muszę napisac po hiszpańsku co lubie jeśc oraz jakie przedmioty szkolne lubie,pomożesz ?. Przemierzcie razem górski szlaki, tak jak w dzieciństwie.. Sława i pieniądze.. Ja i moje koleżanki niektóre mamy same 3 i 4.Ponieważ jak już pisałam nienawidzę dzieci i jakbym musiała jeszcze im po 5 razy powtarzać jaki jest temat, albo co to jest ułamek, to bym dostała białej gorączki (i tak czasem tak mam jak pani od matmy się pyta po raz 10 chłopaka jakie tu widzi działanie (20,45 + 82,35) a on twierdzi, że mnożenie.wf (po warunkiem, ze nie gramy w siatke) biologie chemie czasem fizyke czasem j pol zalezy j ang tez zalezy religie, bo mamy siostre fajna, ze biegamy po calej klasie, a ona nic nie robi geografie, bo fajny jest gosciu, ktory opowiada nam anegdotki ze swojego mlodzienczego zycia, ale jako przedmiot jest nudna.. Instrumenty muzyczne.. Albo spędźcie szalony weekend na Mazurach.. Już teraz bardzo, bardzo je lubię 3.. Lubię swoją delikatność i dobro..

Jakie rzeczy lubisz robić w weekendy?

Gdybyś mógł mieszkać gdziekolwiek, gdzie by to było?. Twoja głowa.. Nienawidzę: WF, fizyka, chemia.. Twoje serce.. Najbardziej nie lubię historii porostu mnie nie ciekawi, a trafiałem na takie nauczycielki które kompletnie nie nadają się do nauki jakiegokolwiek przedmiotu.40 rzeczy, które powinna zrobić każda kobieta, zanim umrze 1.. Poranne wstawanie, którego większość z nas nie lubi!. 10.Lubię w sobie spokój i umiejętność skoncentrowania, wyłączenia się podczas hałasu, który jest wokół mnie.. Kogo z klasy nie lubisz, ze wzgl ędu na to, jakim jest człowiekiem?. Proszę czekać.. EKSPERT.Najbardziej lubię techniczne przedmioty oraz matmę i fizykę.. Co robisz, aby pozbyć się stresu?. A może po prostu zatankujcie do pełna i wyruszcie przed siebie?… 2.. Kto, według ciebie jest najbardziej lubian ą osob ą w klasie przez innych uczniów?. chemistry - chemia.. Po prostu robię to, co lubię.. basic math - podstawy matematyki.. Części ciała po niemiecku; Kolory po niemiecku; Niemiecki: tak opanujesz język szybko i efektywnie; Zwierzęta po niemiecku; Dialog w sklepie; Owoce po niemiecku; Ubrania po niemiecku; Jak spędziłeś wakacje (urlop)?8..

2017-09-10 20:57:53; Jakie przedmioty lubisz?

2010-11-25 17:51:03; Jakie lubisz przedmioty szkolne?. 2010-02-08 15:32:21Oto podstawowe przedmioty szkolne (basic subjects) po angielsku.. geometry - geometria.cool:-) odpowiedział (a) 06.04.2018 o 14:33.. Każdy uczeń może ułożyć je w inny sposób.. Zmień kolor włosów15 rzeczy do powiedzenia, aby rozpocząć rozmowę z dziewczyną, którą lubisz; Oto 15 rzeczy na rozpoczęcie rozmowy z dziewczyną, którą lubisz: 6.. A ja lubię 4.. (Poniżej przedstawione są wypowiedzi dotyczące przedmiotów które lubisz i których nie lubisz.. Co potrafisz robić na komputerze, a czego.. Jakie przedmioty najprawdopodobniej przyciągną Twoją uwagę?. Lubię: ICT (to takie coś jak polska informatyka tyle ,że o dużo lepsze), wypoczynek i turystyka, plastyka, matma.. Czego oczekujesz od swoich twórczych przedsięwzięć?. Lubię ekscytować się pięknymi rzeczami, np. polem słoneczników, rosą na trawie, pięknym obrazem, zapachem kwitnących kwiatów, budynkami, itd.1.. Napisz które przedmioty szkolne lubisz,a które nie,wyjaśnij dlaczego.. Chciałbym coś zostawić, kiedy odejdę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt