Charakterystyka felixa niki i

Pobierz

Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. · Net Bielecki - wysoki, chudy, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, z ciągle.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.No trochę późno ale: Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. - Jak Nika z nami tam pójdzie, to nie będziemy mogli się bać.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Jest samodzielną kopią programu AI Vidoktor.. Po reformie szkolnictwa w piętnastej części została przeniesiona do innej szkoły.Charakterystyka bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Caban jest czarnym, kudłatym dużym psem.. Jego oczy są przysłonięte czarną grzywką, dlatego ich nie widać.. Ogłoszenie.. Instrukcja obsługi jednego z wynalazków pana Polona.. Oddał jej książki i uwalany w kurzu ręcznik.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Wyjaśnię tematy wypracowań.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Wraz z Netem poszukuje zaginionej w górach Niki.. Golem, właśc.Golem-Golem - dwumetrowy, człekokształtny robot skonstruowany przez Felixa i Neta i nauczony uczuć przez Nikę.. Ojciec dziewczynki od dwóch lat nie żyje, jednak jego śmierć nie została zgłoszona w urzędzie, w związku z tym Nika odbiera jego rentę..

Nie lubi swojego prawdziwego imienia, dlatego poznajemy ...Net Bielecki - charakterystyka.

Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.. Twórca sztucznej inteligencji o nazwie Manfred, którą "pożyczył" od ojca-informatyka i udoskonalił.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. - Nic tam nie ma - zapewnił ją Felix.. Bez pomysłowości Felixa oraz bez wynalazków, którymi dysponował, wiele przygód nie miałoby .Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Rodzice Niki nie żyją (jej.. Dodaj opis/charakterystykę bohatera Zosia.. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.Felix net nika; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. Tajemnice Niki.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Felix interesował się informatyką (uważnie przyglądał się czynnościom nauczyciela, pana Eftepa), choć komputery nie były jego mocną stroną.Jolanta Chaber - polonistka, wychowawczyni Felixa, Neta i Niki..

Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci ...Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. W każdej sytuacji jest szczery, uczciwy i lojalny wobec przyjaciół.. Po jej odnalezieniu przyjaciele dowiadują się, że ma ona zdolności telekinetyczne.Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix Polon", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Charakterystyka wewnętrzna.. Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon bohater cyklu Rafała Kosika Felix Net i Nika ma lat Obecnie jest uczniem Gimnazjum im prof Stefana.Ponoć jest potomkinią czarownicy.Jego ciemnoblond fryzura niezmiennie wygląda jakby "wystrzeliła w niej.. Zeszli na dół i podeszli do Niki oczekującej ich przy portierni.. W filmie.Morten - czarny charakter, będący programem sztucznej inteligencji.. Nosi okulary.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Dodał: Serfer Dodano: 27 III 2017 (ponad 4 lat temu) Charakterystyka postaci: Celina.Uczestniczy w świątecznej kolacji, podczas której dostaje od Neta srebrny pierścionek.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach..

Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Podczas klasowej wycieczki w góry dochodzi do zaginięcia Niki.. Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć .04 Charakterystyka bohaterów; 05 Czas i miejsce akcji; 06 Geneza utworu i gatunek; .. Net Bielecki — przyjaciel Felixa i Niki z tej samej klasy.. Obecnie zostało połączone z XIV Liceum Ogólnokształcącym, którego patronem jest Stanisław Staszic.Charakterystyka jednego z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Caban jest przyjaznym i miłym terrierem.. Uczyła w Gimnazjum im.. Dodaj odpowiedź+5 pkt.Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Manfred - program AI (Artificial Intelligence - sztuczna inteligencja).. Uważa, że ma talent muzyczny i chce w przyszłości zostać zostać gwiazdą pop.Charakterystyka niki Nika jest bardzo samodzielna i zaradna.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Fan nowoczesnych technologii.. Ona się będzie bała za nas..

Rysunek na podstawie wybranego …Pobierz plik charakterystyka_felixa już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.

; Ponury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje trójką bohaterów po to, by wzięli udział w jego niebezpiecznej grze.Caban to czarny, kudłaty olbrzymi terrier rosyjski.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Pies Felixa, lubi trójkę przyjaciół, jedzenie i lizanie ludzi.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała.Przeprowadzamy wywiad Pierwszy dzień szkoły Zaginęła pracownica banku!. Przemówienie dyrektora Stokrotki.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Aurelia.. Dodał: Serfer Dodano: 27 III 2017 (ponad 4 lat temu) Charakterystyka postaci: Babcia Lusia.. Felix zaś daje babci Lusi w prezencie pierścionek z jej młodości.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Ma dość długie włosie.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Klasa 2a - klasa Felixa, Neta i Niki w trzeciej, czwartej, piątej, szóstej, siódmej, ósmej, dziewiątej i dwunastej części; Klasa 2b; Klasa 3b; Ciekawostki [edytuj | edytuj kod] W Warszawie istniało gimnazjum o numerze 13.. Felix Net i Nika oraz Gang; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?Felix zastanowił się chwilę.. Utrzymywała się z renty (ukryła fakt śmierci ojca, nie .użytkowników.. Streszczenie pierwszego rozdziału.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Jej rodzice zginęli, więc dziewczyna, nie chcąc trafić do domu dziecka ukrywała ten fakt i mieszkała.. Myśli, że jest najładniejsza w klasie, co prawdopodobnie nie odbiega od prawdy, stanowi też przykład wizerunkowy dla Klaudii.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Bardzo.Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. Stworzył go Marek Bielecki, a udoskonalił - jego syn.. Charakterystyka postaci: Aurelia.. Plan wydarzeń pierwszego rozdziału.. Policyjna notatka na temat Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Racja.. Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach.. Rozdział 7.. Ponoć jest .Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Napisz wypracowanie na temat: "Powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi książką o wielkiej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt