Napisz opowiadanie fantastyczne w

Pobierz

Regulamin konkursu literackiego "Fantastyczne opowiadanie", organizowanego w ramach projektu Zagłębiowskiej Mediateki "Fantastyka2021" Tytuł: "Fantastyczne opowiadanie" Forma pracy: Krótka forma literacka - proza, Czcionka: Times New Roman 12.. DAJE NAJNapisz opowiadanie fantastyczne, w którym wytłumaczył skad sie wziął grad 2013-10-23 17:21:45 Opowiadanie wymyślone przeze mnie 2012-06-28 13:37:09 Napisz opowiadanie na dowolny temat w,którym zawrzesz elementy fantastyczne 2012-01-08 16:04:36Opowiadanie Fantasy z dialogiem.. !Z góry dzięPomyślcie musze z polaka napisać opowiadanie fantastyczne a polecenie brzmi tak :Napisz opowiadanie fantastyczne w którym będzie występował rycerz, olbrzym, smok, młoda damaNapisz opowiadanie fantastyczne ,,Jak powstał grad,, Odpowiedź Guest.. Wymyśl jakieś fantastyczne wynalazki.Napisz opowiadanie fantastyczne z dialogiem, w którym będziesz wzorować się na stylu Tolkiena.. lektura J. R. R. Tolkiena - "Hobbit" niekoniecznie ten styl Tolkiena, ale ma być fantastyczne i z dialogiem.. Nie bierzcie z innych stron ;) Minimalnie 1 strona napisana!. "Dobrze byłoby mieć pracę" - powiedziała i wtedy jej wzrok padł na zapisany jej pismem notes, z którego wynikało, że pracuje w pewnej firmie.. Praca "mojego pióra".. Adam Mickiewicz gmina moje opowiadanie napisz opowiadanie opowiadanie autorskie opowiadanie własne samorząd terytorialny twórczość własna wymyśl opowiadanie Zadania własne gminy..

79% Opowiadanie fantastyczne.

Zadanie jest zamknięte.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz krótkie opowiadanie fantastyczne.. Język polski.Napisz rozprawkę w której rozważysz jakie były przyczyny samotności wybranym przez ciebie bohaterów literackich, odwołaj się do lektury obowiązkowej i innego utworu literackiego.. ma być dużo wymyślonych stworów, ale też niekoniecznie.Napisz opowiadanie fantastyczne-naukowe pt. ,, Klasa VIA na wycieczce w kosmosie'.. Każdy, ktokolwiek się z nim zmierzył, przegrywał.Napisz opowiadanie fantastyczne z dialogiem, w którym będziesz wzorować się na stylu Tolkiena.. Pewnego dnia daleko w chmurach słońce Staś odezwało się do chmurki Basi.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz opowiadanie fantastyczne zaczynajace sie od słów "Gdzieś w kosmosie "lubb " w dalekiej przysłosci w kosmosie "Proszee o dokładne opowidanie (akapity, przecinki) Dziekii Zgłoś nadużycie.. Napisz opowiadanie fantastyczne-naukowe pt. ,, Klasa VIA na wycieczce w kosmosie'.. Ludzie byli bardzo zaniepokojeni więc poszli do królowej na skargę.. Pewnego poranka, kiedy wybrałem się na plaże wcześnie rano obejrzeć wschód słońca napotkałem na dziwny przedmiot..

2021-11-22 15:08:00Opowiadanie fantastyczne.

2011-02-22 18:12:35 Napisz opowiadanie z dialogiem , w ktorym pojawia sie elementy fantastyczne 2012-02-27 16:09:33 Popularne zadaniaNapisz opowiadanie fantasy Podobne tematy.. Wymyśl jakieś fantastyczne wynalazki.Napisz opowiadanie fantastyczne, w którym wytłumaczysz,skąd się wziął grad.. Był on niezwykle dzielny i mężny.. Historia ta wydarzyła się bardzo dawno gdzieś na kontynencie europejskim.. może też być wymyślony ciąg dalszy książki.. Wymyśl jakieś fantastyczne wynalazki.. Wymyśl jakieś fantastyczne wynalazki.. Odpowiedz przez Guest.. 1budowa: wstęp- 3-5 zdań zawierających info ogólne o bochaterze głównym, czasie miejscu i akcji.. Amelia Crusoe przedstawienie postaci Andrzej Sapkowski Andrzej Sapkowski Wiedźmin Ankh Morpork Attar de Neishapur autorskie opowiadanie fantasy bajkowe istoty Fantasy Opowiadanie fantastyczne Opowiadanie Fantasy.. poleca85% Język polski .Napisz własne opowiadanie fantastyczne.. Odpowiedziała mu na to Klara, jego przyjaciółka:Pomysł na opowiadanie fantastyczne!. Jeżeli komuś zależy, to sobie je poprawi.. poleca 79 % .. fantastyczne twórczość własna podróż w kosmos stwory z innej planety wycieczka szkolna podróż na obcą planetę napisz własne opowiadanie fantastyczne opowiadanie fantastyczne twórczość własna twoje opowiadanie fantastyczne.Napisz opowiadanie fantastyczne, w którym wytłumaczył skad sie wziął grad 2013-10-23 17:21:45 Napisz Opowiadanie Fantastyczne ..

85% Opowiadanie historyczno - fantastyczne.

Napisz opowiadanie fantastyczne-naukowe pt. ,, Klasa VIA na wycieczce w kosmosie'.. 81% Napisz krótkie opowiadanie zawierające elementy fantastyczne.. ( nauczycielka zarzuciła mi też lipną końcówke , czyli .Napisz opowiadanie fantastyczne-naukowe pt. ,, Klasa VIA na wycieczce w kosmosie'.. 4 strony A4 (nie licząc strony tytułowej).Napisz opowiadanie fantastyczne zaczynajace sie od słów "Gdzieś w kosmosie " lubb " w dalekiej przysłosci w kosmosie " Proszee o dokładne opowidanie (akapity, przecinki) Dziekii Zgłoś nadużycie.. Napisz opowiadanie fantastyczne zaczynajace sie od słów "Gdzieś w kosmosie "lubb " w dalekiej przysłosci w kosmosie "(tylko takie normmmmalnee opowiadanie np. o kimślub o czymś i wql ) Proszee o dokładne opowidanie (akapity, przecinki) DziekiiW kuchni stała wypełniona jedzeniem lodówka, nie musiała więc, jak co dzień martwić się o zdobycie czegoś do jedzenia.. Było to niewielkie szkiełko, które odbijało bardzo mocno poranne słońce.Napisz opowiadanie fantastyczne , w którym wytłumaczysz skąd się wziął grad.. poleca 84 %.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz opowiadanie fantastyczne zaczynajace sie od słów "Gdzieś w kosmosie "lubb " w dalekiej przysłosci w kosmosie "Proszee o dokładne opowidanie (akapity, przecinki) Dziekii Zgłoś nadużycie..

Wymyśl jakieś fantastyczne wynalazki.

Królowa jednak nie pomogła im rozwiązać tego kłopotu i wyrzuciła ich z królestwa.. może też być wymyślony ciąg dalszy książki.. Polecane teksty: 85% List do ukochanej.7.Napisz opowiadanie fantastyczne, w którym wytłumaczysz, skąd się wziął grad.Podręcznik "Między nami"klasa 5 potrzebne na jutro Odpowiedź Guest Dawno,dawno temu, za górami, za lasami w srebrzystej dolinie żyły skrzydlate potwory.Napisz krótkie opowiadanie zawierające elementy fantastyczne Jak co roku spędzałem wakacje u mojej cioci w Gdańsku.. Wymyśl jakieś fantastyczne wynalazki.. Zadanie jest zamknięte.. Wśród ludu nordyckiego był pewien młodzieniec imieniem Ragnar.. Zadanie jest zamknięte.. Wymyśl nazwę planety.. Wymyśl nazwę planety.. lektura J. R. R. Tolkiena - "Hobbit" niekoniecznie ten styl Tolkiena, ale ma być fantastyczne i z dialogiem.. Byli on wściekli, więc w nocy zakradli się do zamku .Proszeee !. Wymyśl nazwę planety.. Po dwóch godzinach Adaś powoli stracał nadzieje, że wróżki się zjawią, ale nagle.. Błagam pomóżcie z tą nazwą planety i wynalazkami!. - Mam nadzieję, że nie będzie padać - powiedział Alex.. Leżał na ścieżce niedaleko domu.. Napisz opowiadanie fantastyczne-naukowe pt. ,, Klasa VIA na wycieczce w kosmosie'.. ma być dużo wymyślonych stworów, ale też niekoniecznie.Napisz opowiadanie fantastyczne-naukowe pt. ,, Klasa VIA na wycieczce w kosmosie'.. Osobiście dostałem za to 6-, minus za liczne błędy interpunkcyjne ( piszac na kompie nie lubie stawiac przecinkow).. Napisz opowiadanie fantastyczne, w którym wytłumaczysz skąd się wziął grad.. Zastrzegam więc sobie prawo do ewentualnej publikacji (rofl).. Błagam pomóżcie z tą nazwą planety i wynalazkami!. -Wiesz co Basiu nie chcę mi się tak stać,stać i jeszcze raz stać proszę mogłabyś spuścić trochę deszczyku na Ziemię,co ?opowiadanie fantasy musi przedewszystkim zachowywac forme.. przedstaw postac i opwiedz coś o niej ( Był ciepły jesienny dziń, kasia poszła do sklepu) rozwinięcie- dużo zdań :P zalezy na ile piszesz.. Błagam pomóżcie z tą nazwą planety i wynalazkami!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt