Test do lektury w pustyni i puszczy

Pobierz

Informacje.. Ile lat mają główni bohaterowie powieści?. Co przydarzyło się Pani Olivier dzień przed planowanym wyjazdem?. Redakcja: Streszczenia.pl.. Powieścią, która przyniosła pisarzowi światowy rozgłos był utwór: a) "Potop".. Kto jest autorem utworu?. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieOdpowiedz poprawna: a) - czytaj wyjasnienie.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Opowiadania 7SzukajDodajZaloguj.. Jak nazywał się pies Nel?. Test Twojej wiedzy!. Imię i nazwisko ucznia: data: ……………………….. ………………………………….. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Kto porwał dzieci?Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Podaj swoje imię:Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. b) podróżniczo-przygodowa.. [Question]Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w:[/Question] [Answer]Hiszpanii[/Answer] [Answer]Stanach Zjednoczonych[/Answer] [Answer-Correct .Dajcie odpowiedzi do testu z lektury Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

Rozwiązanie.. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Jak się nazywa plemie Kaliego.Dlaczego dzieci wywieziono na wieś do domu profesora; do soplicowa przybył a ) gen dąbrowski b) napoleon c. Wymyśl nową przygode Elfa i jego siostry Erki .. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?. 548Obserwuj autora Dodaj do ulubionych.. Sprawdź się we wpisie: W pustyni i w puszczy quiz wiedzy!. Jak nazywał się pies Stasia i Nel - Saba 2.. 1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.W Pustyni i w Puszczy.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Rozwiąż test!. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. 1) Kto jest autorem powieści?. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy, Lektury szkolne, Henryk Sienkiewicz.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 16 pytań Lektury szkolne Koteczkiklasa 5 Lektury obowiązkowe "W pustyni i w puszczy" - test 2..

TEST Z LEKTURY: W pustyni i w puszczy.

''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury Podajemy opis sceny, która działa się w pociągu.. 0.W pustyni i w puszczy - - Test.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. b) podróżniczo-przygodowa.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a) Polką b) .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Opis testu.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. c) fantastyczna.. Nad wodospadem podróżnicy chronili się w nocy w:W pustyni i w puszczy - Quiz wiedzy..

W pustyni i w puszczy.

Jak dobrze pamiętasz treść książki "W pustyni i w puszczy"?. Część 1Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Na co zachorowała Nel - Febra 4.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy na temat powieści "W pustyni i w puszczy".. Wybierz jedna scenę z Dziadów III i znajdź odzwierci.. d) obyczajowa.Quiz W pustyni i w puszczy.. b) "Krzyżacy".. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. W pustyni i w puszczy.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyW pustyni i w puszczy - Test.. PoczekalniaRankingWywiadyFacebookInstagramSnapchat.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Sprawdź .. "W pustyni i w puszczy" - test 3 "Chłopcy z Placu Broni" - test 1Test ze znajomości lektury "W PUSTYNI l W PUSZCZY" kl.V.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Społeczność.. Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. Opis przeżyć wewnętrznych na podstawie "Latarnika" Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?.

W pustynii i w puszczy.

Napisz opowiadanie fantastyczno naukowe z LEKTURY BA.. c) fantastyczna.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8204 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: NetwkaHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. d) obyczajowa.. Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Rozpoznasz, o który film pytamy?Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Brakuje odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt