Test z lektury ania z zielonego wzgórza funtest

Pobierz

Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Dorota 5 lat temu.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54 Lektura " Ania z zielonego wzgórza " .. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281519.Test z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Udostępnij.. .test-Ania z Zielonego Wzgórza.. Filmy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieZobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jaka jest geneza utworu?. 2.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Test Ania z zielonego wzgórza !.

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieCałą książkę można zakupić na virtualo.plebook EPUB i MOBI: "Ania z Zielonego Wzgórza" na Virtualo.pl quiz is incomplete!. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Skomentuj.. POWODZENIA!. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Rozwiąż test!a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami c) koronkami d) falbankami .. Treść.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery..

answer choicesTest znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.

Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Serwis zamknięty.. Miłego rozwiązywania!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Ania z Zielonego Wzgórza test sprawdzający Test dobry do sprawdzianów klasowych pytania dotyczące książki Ania z Zielonego Wzgórza.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. 2010-01-16 11:11:17 Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " !. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

Rozwiąż test!Test zawiera 24 pytań.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturya) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowała"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Tromba czy Marcin Dubiel?. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Pobierz (docx, 19,8 KB) .. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Życzę wam powodzenia!. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. 2010-02-15 16:53:08ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa ..

Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.

Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt