Przeczytaj tekst następnie uzupełnij ustnie zdania właściwymi nazwiskami

Pobierz

Zapisz również w zeszycie nowe słownictwo z tekstu i korzystając ze słownika, przetłumacz na język polski.. Wyszukaj w internecie i dowiedz się kto to jest: Heidi Klum, Wolfgang Joop, Karl Lagerfeld.. Następnie napisz zdania w zeszycie.. Przeczytaj starannie wiersz, a następnie przepisz go do zeszytu, zwracając uwa­ gę na wyrazy z ą oraz ę.Usiadła na sośnie sowa:o, to m ądra głowa!Przykucnął w bzach słowik:będzie w nocy nowik .Wyjaśnij jakie znaczenie dla sprawy niepodległości Polski miały wydarzenia przedstawione na obrazie .. Zadawajcie pytania i odpowiadajcie na nie na podstawie tekstu z zadania 2.Odpowiedzi zapisz do zeszytu.. A3/111Rozwiń ustnie zdanie tak, aby przekazywało brakujące informacje: ćw.. Gimnazjum.. Napisz pełne zdania.. Połącz ustnie właściwe fragmenty zdań w zadaniu 6, str. 113, następnie przeczytaj regułę gramatyczną zamieszczoną poniżej.Przeczytaj tekst i powiedz, czy zdania s informacje.. 99-418 Bełchów.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jedno imię zostało podane dodatkowo.. Następnie napisz zdania w zeszycie.. Następnie połącz z odpowiednimi datami przedstawione symbole 2012-01-10 18:57:25Przeczytaj tekst ze strony 12 w podręczniku.. Kruk miał w pysku ser ogromny: Lis niby skromny Przyszedł do niego i rzekł: «Miły bracie, Nie mogę się nacieszyć, kiedy patrzę na cię.. Odpowiedzi• Ex.9.p.65 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki • Ex.10.p..

Następnie uzupełnij ustnie zdania właściwymi nazwiskami.

Następnie uzupełnij ustnie zdania właściwymi nazwiskami.Przeczytaj teksty w zad.1/111 podręcznik.. Obszary występowania globalizacji *Polityka *Gospodarka *KulturaQuo vadis - tekst z lukami - Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.. czasowniki z nawiasów : (go), (sit), (write), (meet), (watch), (do), (visit) Dopasuj czasowniki (1-7) do rzeczowników (a-g).. - Unit 1 HE2 Tekst z lukamiSprawdź w języku słownika polskiego, co znaczą wyrazy: audiencja, bonza, demonstracja i ułóż po jednym zdaniu z tymi wyrazami.358.. Zad 4 i 5 wykonaj ustnie.. Ich blask aż mroczy!Przeczytaj wpis na blogu Lisy ustnie przetłumacz go na język polski uzupełnij pisemnie zdania wpisując właściwe osoby (zgodnie z treścią tekstu).. Temat: Daremny trud Syzyfa - o karze za zuchwałość.Przeczytaj tekst z zadania 1 w podręczniku na stronie 111 a następnie uzupełnij zdania pod tekstem 1-6 właściwymi nazwiskami.. Lekcja.. Zadania na ocenę.Przeczytaj uważnie dwa teksty, a następnie wykonaj zadania 1-14.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Tel: (46) 838 67 10. e-mail: /104- uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie .. Nie niszcz wiosennych (kwiaty) .. *****Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów we właściwej formiie czasu present simple.. Następnie uzupełnij artykuł prasowy właściwymi informacjami.Przeczytaj zamieszczone poniżej zdania, a następnie przyporządkuj je do odpowiednich obszarów globalizacji..

Następnie uzupełnij ustnie zdania właściwymi nazwiskami.A1/111.

Strona 109, ćwiczenie 6: Przeczytaj zdania i odpowiedz na pytania.. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach.. c. weil er Angst vor dem Vater hat.Uzupełnij tekst czasownikami z nawiasów w czasie Present simple lub Present continuous.. Uzupełnij podane zdania właściwymi określeniami i sporządź w zeszycie wykresy zdań: ćw.. Odpowiedzi- imiona lub nazwiska bohaterów i można sobie zapisać w zeszycie wg numerów na karcie pracy od I do XPrzeczytaj SMS-a, następnie wybierz właściwe dokończenie zdania.. Zadanie dla chętnych: na dodatkową ocenę: wykonaj prezentację multimedialną o niemieckim świecie mody ( deutsche Modewelt) w Powerpoint, ma ona zawierać slajdy ze zdjęciami iStrona 108, ćwiczenie 4: Uzupełnij ustnie zdania właściwymi formami przysłówka.. Ich wohne …Przeczytaj teksty.. Przeczytaj teksty.. Pamiętaj o poprawnej pisowni , sprawdź ją.. Przeczytaj tekst, wybierz właściwą formę -a little, a lot of, any, many, much • Ex.11.Przetłumacz zaznaczone części zdania na j.angielski • Ex.12 Uzupełnij pytania i napisz odpowiedzi do zeszytu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz powstałe wyrażenia.. 6 Repetytorium Przeczytaj tekst.. Następnie uzupełnij ustnie zdania właściwymi nazwiskami.. always never sometimes usuallyPrzeczytaj uzupełnij tekst odpowiednimi imionami lub nazwiskami bohaterów lektury..

Następnie uzupełnij artykuł prasowy właściwymi informacjami.

C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. 6.Uzupełnij zdania właściwymi formami nazw miejscowości podanych w nawiasach.. Bobrowniki 126.. Dokończ zdania i napisz je w zeszycie.. Uzupełnij luki właściwymi wyrazami z ramki.. ĆWICZENIÓWKA: Ex.9,10,11,12 p.40 - dla chętnych TOPIC: Extreme adjectives (66)Szkoła Podstawowa im.. Następnie uzupełnij ustnie zdania właściwymi nazwiskami.. Słuchaj śpiewu (ptaki) .Przeczytaj Przypomnienie, a następnie zapoznaj się z Nową wiadomością.. Nazwa mieszkańców Nazwa miejscowości w mianowniku w dopełniaczu w miejscowniku mławianie Mława Mławy Mławie katowiczanie nałęczowianie ostródzianie przemyślanie sopocianie 4miejsca w zdaniach.. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05. .. (pamiętaj o równoważnikach zdania).. Następnie poproś dorosłą osobę, aby pomogła Ci sprawdzić poprawność wykonanych .. Uzupełnij zdania odpowiednią formą rzeczowników.. Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami.. D/104- uzupełnij zdania zaimkami.. Posłuchaj relacji z pokazu mody i zanotuj w zeszycie właściwą kolejność wypowiedzi konferansjera.A2/111.. Zad.1, 2 str.12 (podręcznik) wykonaj ustnie.. Zrób zdjęcie notatki i prześlij na mój adres do 13.05.2020 r. godz. 19:00.. Następnie odpowiedź na pytania o sobie zgodnie z prawdą :/ 2013-09-09 20:24:51; Historia-zaznacz na osi czasu daty: w)pierwszych igrzysk) pierwszych igrzysk nowożytnych..

Następnie przetłumacz ustnie zdania na język polski.

rozwiązane.. Wpisz do tabeli litery, którymi są oznaczone zdania.. Tu znajdziecie "coś" na majówkowe wieczory, zapraszam do wysłuchania, na pewno nie będziesz się nudził/a: .Przeczytaj notatki.. Język niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt