Sprawdzian z komiksu kajko

Pobierz

Szczupła, ubrana w pomarańczowo - czerwoną sukienkę oraz zieloną hustą na włosach wygląda na miłą, przyjazną czarownice.. Test składa się z 12 pytań.. Który z bohaterów wylądował u kowala-dentysty na fotelu?. Katarzyna Pietrzok.. Mam nadzieję, ze trochę się tez pobawimy.Test wiedzy z lektury.. Sprawdź się!. Czas akcji:Kajko i Kokosz.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .21.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKomiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Gratulację!. Lektury klasa 4-6.. Poznamy bohaterów, przypomnimy sobie najważniejsze wydarzenia oraz dowiemy się, co to właściwie jest komiks.. wg Ilonatutaj .Problematyka utworu Komiks Kajko i. Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Lekcja 1 Temat: Pierwsza wizyta w .Temat 2.. 22.10.2020.Łamignat skarży się na niemoc Czarownica Jaga jego żona wręcza mu magiczną fujarkę Jak będzie potrzeba ma w nią zadąć Tymczasem .Kajko i Kokosz, Komiks, BobislawZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczace lektury Kajko i Kokosz - strona 4.. Niezweryfikowane.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Autorem książki jest Janusz Christa.. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. To on powołał do życia Kajka, Kokosza, Mirmiła czy Łamignata .SZKOŁA LATANIA..

Poznajemy język komiksu 7 Temat 3.

Twój wynik: 6/6 Znakomicie!. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Życzę ci wspaniałej zabawy w Mirmiłowie, ale uważaj na Zbójcerzy!. Rozpocznij test.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Kajko i Kokosz-Szkola Latania Test wiedzy z lektury.. a) Lubawa b) Ludwisia c) Lena d) Karolina 2) Jakie postacie są najważniejszymi bohaterami ?. Napisz w zeszycie temat lekcji, a następnie zapoznaj się z materiałem i wykonaj polecenia.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!a) Z Gdasiem b) Z czrodziejską łyżką c) Z kogutem 9) Jak nazywało się miasteczko?. Kolejność zdarzeń - Łamigłówka z hasłem // odp.Szkola.. Szkoła latania - Janusz Christa - Streszczenie szczegółowe.. Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.. Świetnie sobie poradziłeś z tym testem.My do piero to omawiamy.Super quizKajko i Kokosz.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko8.. Komiksowe story cubes 13 Temat 5. a) Kasztelanowo b) Lubawowo c) Mirmiłowo d) Jagowo e) Łamignatowo Kajko i Kokosz Szkoła Latania-QuizJak dobrze znasz "Kajko i Kokosz"?.

Szkoła lataniaOpis jagi z komiksu kajko i kokosz szkoła latania.

Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. - Nie docierała do niego popularność, którą miał - powiedział Sławomir W. Malinowski, dziennikarz.. Jakim zaczarowanym przedmiotem wracali do grodu Mirmił z towarzyszami?Kajko i Kokosz.. Część 2.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Małgorzata Wódz.. Ten temat będziemy kontynuować także jutro :) Przy tej okazji przypomnijmy sobie z jakimi kategoriami bohaterów możemy mieć do czynienia :) - tytułowy - którego imię, nazwisko pojawia się w tytule, np. Kajko i KokoszKajko i Kokosz.. Jaga to jedna z głównych postaci komisku ,, Kajko i Kokosz szkoła latania ".. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania - test wiedzy.. fot.Kajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Szkoła latania.. Jakie zniszczenia spowodowali Kajko i Kokosz podczas próby latania na miotle w Szkole Latania?. Odpowiedz przez Guest.. zrobili dziurę w dachu.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku..

Podane wydarzenia uszereguj tak, aby były zgodne z treścią komiksu.

Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Witajcie, po kilkudniowej przerwie.. Elementy świata przedstawionego.. Drogi Uczniu, przedstawiam ci cykl lekcji na podstawie lektury.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Kajko i Kokosz.. W tym tygodniu przyjrzymy się nieco innej niż do tej pory lekturze.. Szkoła latania Opracowała Katarzyna BanduletSprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Szkoła latania.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Test podsumowujący 15 Między nami Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szkoła latania.. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. Bohaterowie pierwszoplanowi , drugoplanowi,epizodyczni w Kajko i Kokoszu ,,Szkola latania" Przypomnij sobie przygody slowianskich wojow i. ich starc ze Zbojcerzami i sprawdz swoja wiedze.Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?3.. Część 1. pytanie 1 z 14.. To komiks autorstwa Janusza Christy..

Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami (np. E) - 5).

1.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkola latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkolach.. Więcej »Janusz Christa jest autorem jednej z najchętniej czytanej polskiej serii komiksów "Kajko i Kokosz".. Mam nadzieję, że przeczytałeś komiks.. Mapa witryny.. A) Mirmił 1. podstępny, zawzięty B) Kajko 2. wiecznie głodny C) Kokosz 3. łatwowierny, ulegający wpływom D) Hegemon 4. odważny, rozsądny, zaradny 4.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. W tym quizie sprawdzisz ile zapamietales z lektury Kajko i Kokosz szkola latania.Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoOpisz przygode z komiksu kajko i kokosz 2017-12-09 09:53:14; Kajko i kokosz szkola latania kto przyprowadzil Hegemona przebranego za wedrownego kupca 2018-01-08 16:36:31; KtoProjekt: Kajko i Kokosz.. latania utrzymany jest w konwencji komiksu.W 2008 roku na wyzej wspomnianym Miedzynarodowym Festiwalu Komiksu w odzi swietowano 50-lecie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt