Opis pokoju po niemiecku brainly

Pobierz

Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis domu po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis pokoju po niemiecku - mein Zimmer 23 czerwca 2010 Odsłon: 75 520 15 komentarzy.. Opis pokoju po niemiecku to częste zadanie, rodzajniki niemieckie pisać w celowniku die (pl) Möbel meble .Opis Pokoju Po Niemiecku Opis Obrazka Po Niemiecku Nauka zdjecie pokoju i opis po niemiecku to darmowa tapeta HD pochodzaca ze wszystkich stron internetowych na swiecie.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.. :) 2011-12-19 20:16:44Opis pokoju po niemiecku Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.. Pobierz ten obraz za darmo w rozdzielczosci HD i wybierz "przycisk pobierania" ponizej.Po niemiecku - język niemiecki dla każdego.. celowo podaję takie proste zdania, bo uczę się niemieckiego dopiero 2 rok :) Moj pokój nie jest duży, ale ładny.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami..

Opis po niemiecku .

Pobierz apkę Brainly Pobierz Brainly na iOS .Opis pokoju po niemiecku.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.. Potem poszłam do szkoły.. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. Naprzeciwko drzwi jest okno.. min 10 zdań .. 2011-01-12 17:13:25Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. Na prawo od okna jest telewizor, a na lewo biurko.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Po południu poszłam do domu.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Der Ort, wo ich mich am ist mein Zuhause.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis pokoju po Niemiecku.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Opis mieszkania po niemiecku Opis pokoju po niemiecku .. Dywan jest niebieskiego koloru..

Opis pokoju po niemiecku - Język niemiecki.

2012-03-13 16:27:49 pomóżcie ,, mógłby ktoś napisać mi opis pokoju koleżanki lub kolegi po niemiecku ?. Niemiecki opis pokoju.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. :3 Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opis pokoju po niemiecku.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. No to zaczynamy : ) !. Jest on mały, ale całkiem przytulny.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. Ściany są pomarańczowe i brązowe.. Z góry dziękuję.. 87% List motywacyjny; Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Zjadłam obiad.. To jest mój pokój - miejsce, w którym śpię, uczę się i bawię.. poleca 80 % .. 2) Ściany są pomalowane na biało 3) Na biurku stoi monitor oraz stojak .80% Opis pokoju po Niemiecku; Polecane teksty: 82% Jeden dzień z mojego życia.. W domu odpoczywałam.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Prosty opis pokoju po niemiecku.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opisz najlepszego przyjaciela po niemiecku.. proszę o przetłumaczenie mi tego na niemiecki.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam..

Opis pokoju po angielsku - tłumaczenie.

Meble są zielone..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt