Zajęcia korekcyjno kompensacyjne karty pracy klasa 6

Pobierz

ZAJĘCIA KOREKCYJNO- KOMPENSACYJNE DLA KLAS V- VIII.. 31.03.2020r.-grupa-I-klasa--i-klasa-2-zajęcia-korekcyjno-kompensacyjne-Marta-Maślankiewicz Pobierz.PLAN PRACY korekcyjno-kompenscayjnej w przedszkolu _Strona_6.jpg Zaburzenia sfery emocjonalnej - nadpobudliwość psychoruchowa 2 z chomika jo-chomPropozycje ćwiczeń z zajęć korekcyjno - kompensacyjnych Uwaga uczniowie uczęszczający na zajęcia korekcyjno - kompensacyjne!. ktora-godzina.pdf.Karty pracy z ćwiczeniami korekcyjno-kompensacyjnymi.. Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy materiały edukacyjne z zakresu Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej (tj. zajęć dydaktyczno - wyrównawczych, zajęć korekcyjno - kompensacyjnych, zajęć logopedycznych, zajęć rozwijających kompetencje społeczno - emocjonalne), które dzieci i uczniowie mogą wykorzystać do pracy zdalnej.Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasy I-III.. Poniżej strony internetowe z różnych kategorii.. Aktualizacja 22.06.2020 r. .. Zachęcamy Was abyście robili zdjęcia jak ćwiczycie , rozwiązujecie karty pracy .. Po wykonaniu proszę o zdjęcia na maila.. Moim zdaniem doskonale sprawdzą się w pracy zdalnej z uczniami.. Egzamin ósmoklasisty.. 10.Jego brat kiwał potakująco głową.. Znajdź różnice.. Zachęcamy Was do wykonywania na bieżąco ćwiczeń.. Ortografia: dyktanda.net - dyktanda i zgadywanki dla klas 1-3 oraz 4-6.Dziewczęta i chłopcy/panie i panowie uczęszczający w roku szkolnym 2019/2020 na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne!.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w przedszkolu.

Są to: .. Możecie te zdjęcia wysłać do nas na pocztę e-mail bądź w aplikacji Messenger.. List-do-Uczniów-zajęcia-dodatkowe-PPP Pobierz.Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne - kl. III, IV, V, VI, VIII - 19.. Klasy IV-VI.. Wpisz wyrazy z "ó" Krzyżówka.. 3.Napisała taki smutny list, że gdy go czytał, to płakał.. Klasy 4-6 .. Karty pracy z ćwiczeniami korekcyjno-kompensacyjnymi zawierają ćwiczenia, które zostały podzielone na sześć działów dotyczących umiejętności, z którymi uczniowie najczęściej mają problemy.. Po wykonaniu proszę o zdjęcia.. W obecnej sytuacji realizujemy zajęcia korekcyjno-kompensacyjne poprzez zdalną naukę.. Zadanie 1 Przeczytaj zdania i przekształć je zgodnie ze wzorem.. Tworzenie opowiadania Koło fortuny.. Zadanie-_rozwiaz_krzyzowke.pdf.. Dzień dobry wszystkim w ostatnim tygodniu nauki zdalnej proszę abyście wykonali ostatnie zadanie z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.. Ułóż puzzle jakie masz w domu.Materiały do zajęć korekcyjno - kompensacyjnych w kl.V Ćwiczenia sprawności: grafomotoryka, percepcja wzrokowa, czytanie.ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE.. 11.Na boisku rozciągnięta była cienka lina.. Pozostaję również w kontakcie mailowym: oraz poprzez portal LIBRUS.. Piszemy starannie!. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.. 13.Opady nie były tak duże, jak prognozowano..

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne zdalnie.

Dzień dobry przesyłam karty pracy na ten tydzień 15-19.06.2020.. Ponadto polecamy strony internetowe z grami i ćwiczeniami rozwijającymi pamięć, koncentrację i spostrzeganie: W załączeniu znajdziecie kilka kart pracy- są to .25 marca 2020.. Pozdrawiam.Wybór jest spory, dlatego przygotowałam subiektywny przegląd materiałów do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych online.. wg Bfraczkowska.Adresy mailowe nauczycieli.. Ćwiczenia buzi i jezyka; Ćwiczenia oddechowe; Ćwiczenia słuchowe; Ćwiczenia dykcji; Moje dziecko sepleni; Gdy dziecko sepleni II część; Moje dziecko sepleni III częśćĆwiczenia grafomotoryczne z głoską na początku wyrazu Koło fortuny.. Przedstawiam Wam proste zadania, rozwijające różne umiejętności szkolne.. Karty pracyZajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.IV.. Klasa VIZajęcia Korekcyjno - Kompensacyjne ; Rada Rodziców .. PROGRAM ZAJĘĆ KOREKCYJNO -KOMPENSACYJNYCH DLA KLAS IV-VI W ROKU SZKOLNYM 2011/2012 .. Do podstawowych celów pracy korekcyjno - kompensacyjnej można zaliczyć.. ZAJĘCIA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNE 6-8 1.Znajdź ukryte nazwy owoców, warzyw i roślin Złamali nawet scyzoryk, ale puszki nie otworzyli..

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl 4-6. informacja dla uczniów.

Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 korekcyjno - kompensacyjne Ortografia Polski.. Dyktando o wakacjach.. W związku z obecną sytuacją i wprowadzeniem zdalnego nauczania zachęcam dzieci, które uczęszczały na zajęcia korekcyjno- kompensacyjne do wypełnienia w wolnym czasie kart pracy.6.Przypadkowo podróż Adama zakończyła się w polu.. Zagraj w dowolną grę planszową z członkiem rodziny.. Kotek wskoczył na płotZajęcia korekcyjno - kompensacyjne klasa 7, Marta Maślankiewicz — kopia Pobierz.. Założenie zeszytu pracy, w którym dziecko tworzy własny słownikMetodyka zajęć korekcyjno- kompensacyjnyc h dzieci ze spacyficznymi trudnościami w uczeniu sięZajęcia korekcyjno - kompensacyjne - karty pracy; Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne - karty pracy.. Nieznani sprawcy spalili akta.. karty_pracy_6Pobierz.klasy--1-4.05.2020 Pobierz.. Dzień dobry przesyłam karty pracy na ten tydzień 8-12.06.2020.. Korzystajcie również z .. Pedagog i Psycholog; Logopeda; Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne; Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne; Ciekawostki psychologiczne; .. Karta_pracy-_gloski_r-l.pdf.. Pobierz.. pozdrawiam serdecznie.Karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych; Wsparcie psychologiczne KUL; Informacje ogólne pedagodzy; Higiena pracy umysłowej ucznia; Ćwiczenia i zabawy logopedyczne..

Klasa 1 zajęcia korekcyjno - kompensacyjne klasa I-II.

Koordynacja.Drodzy Uczniowie - uczestnicy zajęć korekcyjno-kompensacyjnych!. Na zakończenie zajęć korekcyjno - kompensacyjnych ,proponuję zajrzeć na stronę: Proszę pamiętać, aby podczas wakacji również dbać o pamięć i ćwiczyć umysł.. zajęcia-k-k-kl.-1-3-17.04.2020 Pobierz.. Gorąco polecamy Wam naukę i zabawę z wykorzystaniem poniższych stron.. Dzień dobry wszystkim w ostatnim tygodniu nauki zdalnej proszę abyście wykonali ostatnie zadanie z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.. karty_pracy_4Pobierz.. wg Monia215.Zajęcia z orientacji w przestrzeni i poruszania się - karty pracy klasa 6 - p. Katarzyna Musioł Zajęcia z orientacji w przestrzeni i poruszania się - ćwiczenia klasa 6 - p. Katarzyna Musioł Klasa 5-6 PZ Karty pracy - kreatywność, zajęcia rozwiajające komunikowanie się - p. Katarzyna Lipianin Zabawy dla dzieci w domu - p. Katarzyna Lipianin Klasa 6-8 PZ Karty pracy TUS - p. Halina KalinowskaZAJĘCIA KOREKCYJNO- KOMPENSACYJNE DLA KLAS I-IV.. 2.Przemek cofnął się o krok, ustępując miejsca koleżance.. 7.Dzieci lubią malować i rysować.. Proponuję rozwiązywać krzyżówki, wykreślanki, rebusy itp.Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne zdalnieP Koło fortuny.. Wejdź na stronę zoo mat i rozwiązuj sudoku obrazkowe.. Wzór: Kot wskoczył na płot.. Deklaracja dostępności.. 4.Twierdzi, że zabija go dym z papierosów.Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.VI.. karty-pracy-4-6-1 Pobierz.. 1.Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, kl. 4, karta nr 8 Ćwiczymy czytanie ze zrozumieniem, spostrzegawczość przy czytaniu oraz ortografię (rz po spółgłoskach i wyjątki od tej reguły).. 9.Pomięta koperta leżała jeszcze na stole.. Bez pracy nie ma kołaczy.. Rekrutacja do klasy I i do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.. Pochwalcie się jak ładnie pracujecie Dokumenty rekrutacyjne do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022; Opłaty; Psycholog, pedagog, logopeda.. korekcyjno-komensacyjne-kl.7i8-17.04.2020 Pobierz.. Po wykonaniu proszę o zdjęcia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt