Test z lektury ania zielonego wzgórza

Pobierz

Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.. Życzę wam powodzenia!. N a j To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Lucy Maud Montgomery; Clive Staples Lewis; Kathleen Rowling; Sprawdź się w poniższych tematach: .. Test składa się z 12 pytań.. W latach spod pióra autorki wyszło aż dziesięć tomów osobistych pamiętników.Zestaw: "171 Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3" 0.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. Ich bohaterkami są m.in. Emilka oraz Pat.. dodany: 2016-12-14 19:09:42, przez: Emilia.. L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. W Szerokiej Rzece.. Na Zielonym Wzgórzu.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Dalsze losy Ani - Sprowadzanie ułamków do jednego mianownika // odp.Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza - test wiedzy o lekturze GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. W Głębokiej Rzece.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat..

Rozwiąż test!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza".

Część 2.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Język polski.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Przetłumaczono ją na prawie czterdzieści języków.. easy ale łatwe 10/10 yea :D.Jakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?. Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. RODZICE ANI Byli nauczycielami, zwali się: Walter i Berta Shirley.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. Część 3.. 16 kwietnia, 2020. admin.. B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. .Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Odpowiedz lub podkreśl właściwą odpowiedź.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. a) Na zielono b) .. mam problem na jutro potrzebuje z lektury pt. ,, Tajemniczy Ogród'' wymienic O nas; Regulamin i Politka .Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury Imię i nazwisko ucznia: data: …………………..

Piszę z tej lektury sprawdzian.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test: Podczas wizyty w Charlottentown Ania nie była: a) na wyścigach konnych.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Ania z Zielonego wzgórza Autor testu: Eda17 Świetna lektura dla gimnazjum, i wyższych szkół.. 1 ocena Najlepsza odp: .. Test z historii Historia Wokół Nas klasa 4 Rozdział I 2021-11-18 08:37:17;Ania z Zielonego Wzgórza była wielokrotnie filmowana i adaptowana na potrzeby sceny.. Gdzie toczy się akcja powieści?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test.. "Ania z Zielonego Wzgórza".. B. dwóch lat D. około jedenastu lat.Preview this quiz on Quizizz.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Jakiego koloru Ania miała włosy .. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. c) na wystawie gołębi pocztowych.. Results.KLASA 6: "Ania z Zielonego Wzgórza" - test 1.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. NigdyĆwiczenia: ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Ania z Zielonego Wzgórza..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).

Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.. Dziewczynka nasączyła tort: Wanlią Środkiem przeciwbólowym Rozcieńczonym amoniakiem .. Liceum - testy do lektur; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Ortografia - testy; Historia: Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji;Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Odpowiedz poprawna: c) - czytaj wyjasnienie.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. "Ania z Zielonego Wzgórza" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Autorem książki jest Lucy Maud Montgomery.. Rozwiązanie.. Komentarze (6) kubeksak 2018-02-15 15:53:50 haha ja w 6 jestem koteczek1503 2013-09-21 18:29:35 ta lektura jest do 5 klasy a ja włąśnie chodzę do 5 klasy ja nie wiedziałąm ostatniego!.

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie.. Co spowodowało, że mama Diany zabroniła dziewczynkom spotykać się ?Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. by andziapandzia.Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Montgomery napisała jeszcze dwadzieścia innych książek.. W Długiej Rzece.. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na:Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt