Felix net nika i gang niewidzialnych ludzi test

Pobierz

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Brakuje odpowiedzi.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Witaj na stronie Quizz.pl.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Test wiedzy z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Rafał Kosik.. W moim odczuciu, są to świetne dzieciaki.. rude włosy.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Bohaterowie porozumiewają się przez dialogi.. Klasa 6 Polski.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. Warto się sprawdzić.. Powieść detektywistyczna opowiada … Continued1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Dzieciaki zostają przydzielone do tej samej klasy, renomowanego, warszawskiego gimnazjum i tak zaczyna się ich przyjaźń.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. 1) jaki kolor ma włosów ma nika a) brozowe b) rude c) kasztanowe d) bląd 2) Czy Nika ma rodziców a) tak b) nie 3) Któży chłopcy zabierali zabawki a) rubben marcel b) aurelia i kuba c) felix i nett 4) kto ma psa cabana a) net b) nika c) felix d) marcel e) manfred f) kuba.Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Część 1.. Felix, Net i Nika oraz Gana Niewidzialnych Ludzi O rety!. 2020-10-09 Sylwia Wiracka.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. O wynikach losowania .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Sprawdzian z treści lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika Odpowiedz pełn…Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. chomik8.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Witaj na stronie Quizz.pl.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. 0%Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test..

Przewiń.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Sprawdź swoją wiedzę!. W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Rozwiąż test!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W powieści jest narrator, często wszechwiedzący.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Rozwiąż test!Test znajomości lektury‧Test Z LekturyTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury..

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Kim był ojciec Felixa, Piotr Polon?. Test składa się z 15 pytań.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianQuiz 1 Quiz 2 "Felix, Net i Nika" jako powieść detektywistyczna i fantastyczna Powieść to długi utwór.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Nika miała.. Zaznacz karteczkami samoprzylepnymi fragmenty na podstawie których: - określisz czas i miejsce najważniejszych wydarzeń, - opiszesz jak wyglądają Felix Net i Nika, - wskażesz cechy charakteru głównych postaci, - scharakteryzujesz relacje łączące Felixa, Neta i Nikę - opowiesz o najciekawszych według ciebie przygodach .. Rozwiąż test!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".. Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!.

Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Libi 0.O.. wg Zbysioubudubu.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Piekielnie bystre i inteligentne, a do tego dobrze wychowane i sympatyczne.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1. wg Joannajakubowsk.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. pytanie 1 z 15.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Co zrobiła Nika na 50. piętrze Silver Tower?. PixMati 2 lata temu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Sprawdź się!. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaFelix, Net i Nika to trójka trzynastolatków, która poznaje się pierwszego dnia w nowej szkole.. Wiele postaci i wydarzeń.. heylisa 2 lata temu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. Udostępnij.. Dalej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt