Sprawdziany z lektur klasa 3

Pobierz

Testy z lektur na najwyższym poziomie!Trudny test z lektury Dziady cz. III, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. na całym świecie, pozwoli ci sprawdzić, jak dobrze pamiętasz losy tych wyjątkowych bohaterów.. B. Z planety 325 - odkrytej przez francuskiego naukowca.. Myślał, że rosną tam kiełbasy na drzewach.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Dzieci z Bullerbyn".. Prus SP Rejowiec s. 1 Test znajomości lektury "Dziewczynka z parku" arbary KosmowskiejTest z lektury.. Quiz z działu Lektury czeka na Ciebie!Test z lektury "Pan Tadeusz" (Adam Mickiewicz).. O namalowanie jego kwiatu.. Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Bo co z niego wynika, że ktoś ma lepszą pamięć, ktoś zapamiętuje pierdółki de facto (tzw. wiedza krzyżówkowo-teleturniejowa- ja np. zawsze się tym pasjonowałem i lubiłem, ale ważniejsze jest jednak rozumienie) 1) Autorem książki jest" a) Joanna Białobrzeska b) Maria Kruger c) Jan Brzechwa 2) Czy Karolcia miała rodzeństwo?. ).Test zawiera 21 pytań.Opracowanie: nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: D. Ćwiek SP7 Chełm, A.Jaroszek SP7 Chełm, B. Klimowicz SP Rejowiec,A.. Ustalamy, kim były dla siebie poszczególne postacie z książki.. Wyrywa mu się jednak, przegryzając smycz i biegnie do sklepu gdyż sądzi, że rosną tam drzewa z kiełbasami.Quizy Lektury - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Lektury..

Sprawdzian z matematyki klasa 3 do 70.pd.

Pobierz (doc, 27,0 KB)Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. Akcja utworu rozgrywa się : 3.. "Dzieci z Bullerbyn" czytane są z przyjemnością przez kolejne pokolenia.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów.. Jakie imiona nosiły psy myśliwskie Asesora i Rejenta?. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Rozwiąż test!René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. Test sprawdzający - dział IV.. Autorem książki jest : 2.. Rozwiąż test!Kup SPRAWDZIANY TESTY Z LEKTUR w kategorii Język polski podręczniki - Szkoła podstawowa na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Tkanki i organy roślinne sprawdzian klasa 5 Sprawdzian z biologii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Puls życia z działu "Tkanki i organy roślinne".Tkanki i organy roślinne.. W klasach 1-3 lektury dobierane są spośród niżej podanych pozycji.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję SuperKid.. Gdzie Telimena udawała się w poszukiwaniu samotności?. Andersen: "Baśnie .Ćwiczenia: SPOSÓB NA ELFA.. Ot "Nie było tylko Maćka, ponieważ się rozchorował".z lektury "Karolcia" - Test..

"Sposób na Elfa" to lektura sugerowana dla klasy 3.

Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.. Gdy tata (Duży) robi w sklepie zakupy, Elf zostaje z chłopcem na zewnątrz.. Test składa się z 12 pytań.. 1) Akcja "Wesele" dzieje się w roku: a) 1910 b) 1907 c) 1895 d) 1900 2) Jak miała na imię córka zaproszonego Żyda?. Jesteś gotowy na nasz test?C.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej .Lektury w klasie 3 liceum - spis utworów.. Podkreśl je.. 6.z jezyka polskiego dla klasy V Krystyna Prokopowicz "Przywileje szlacheckie" - test humanistyczny dla klasy VI szkoly podstawowej Ewa Szypen, .. Powtorka z lektur w III gimnazjum.. Lektury do wypozyczenia i przeczytania .Sprawdziany z lektur • Sprawdziany Gimnazjum i Podstawówka • pliki użytkownika najlepsze1234 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Zaczarowana zagroda(2).doc, Pilot i ja.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.test z lektur, a z właściwie ze szczegółów lektury jest, delikatnie mówiąc, pomysłem słabym..

Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty.

Co się stało dzięki tym podróżom psa: stał się sławny nikt go nie lubił zapomniał drogę do domu 18.. Z gwiazdy D-612 - widzianej w 1909 r. przez pilota.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Test prawda/fałsz.. Testy do lektur (przed omawianiem) Stanisław Wyspiański, Wesele opracowanie: Albert Duzinkiewicz Test A - plik pdf | plik doc Test B - plik pdf | plik doc Klucz odpowiedzi - plik pdf Władysław Stanisław Reymont, Chłopi, t. 1 .Test z lektury kl. III Dzieci z Bullerbyn.. a) Tak, miała brata b) Tak, miała siostrę c) Nie, była jedynaczką 3) Do obowiązków Karolci należało: a) Podlewanie kwiatów b) Zmywanie naczyń c) Przynoszenie ze sklepu bułek na .pełnił służbę z zawiadowcą co jakiś czas podróżował pociągiem 17. a) Wioletta b) Anna c) Barbara d) Rachela 3) Kto ukrywał się pod postacią Widma?. 1. Podaj nazwy tkanek roślinnych, których opisy przedstawiono poniżej.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dziady cz. III, poziom trudnyLektury w klasach 1-3.. Autorem książki jest Marcin Pałasz.. 15.Co sprawiło, że po powrocie psa z wyspy, naczelnik pozwolił psu zostać na stacji w Marittimie: · uwierzył w wielką miłość i przywiązanie psa .3 klasa szkoły podstawowej to wciąż tzw. I etap edukacyjny, czyli edukacja wczesnoszkolna..

Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika.

K ponieważ, oraz, więc, albo, i bo kiedy albo 4.ocz pętlą wyraz z ramki, którym można zastąpić wyraz podkreślony w zdaniu.. Z gwiazdy B-612 - widzianej w 1909 r. przez tureckiego astronoma.. O zaprzyjaźnienie się z nim.. Sign up for free now at lektury "Wesele" dla klasy trzeciej liceum - Test.. Uzupełniamy zdania, podając szczegółowe informacje.Jimdo.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.Myślał, że rozdają tam kiełbaski.. a) Ojciec Pana Młodego b) Babcia Panny Młodej c) Dawny narzeczony Marysi d) Matka Pana .3.tóre z podanych wyrazów występują w tekście?. Jak Antek i Kacperek postanowili oduczyć Kajtka zaczepiania dzieci idących do szkoły?. Lista lektur każdego ucznia będzie się różnić zależnie od poziomu nauczania (podstawowy lub rozszerzony), polonisty oraz własnego wyboru .Test ze znajomości "Dzieci z Bullerbyn", lektury uwielbianej przez dzieci (i dorosłych!). Dla maluchów na tym etapie nauki podstawa programowa przewiduje listę aż 24 lektur.Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 5,00 Pobrań 622.. Kajtek chciał zjeść zieloną lalkę, bo myślał , że to .Co zrobił zawiadowca, by pozbyć się psa: · sprzedał Lampo amerykańskiemu filmowcowi; · wysłał go w podróż statkiem do wuja w Palermo; · przywiązał do łańcucha przy swoim domu.. Co stało się psu w Paola: drzwi wagonu ścisnęły go jak kleszcze nie zdążył wskoczyć do pociągu ledwo stał na nogach z wycieńczenia 19.. Sprawdź, czy dobrze znasz najsłynniejszy polski poemat epicki!. Skąd przybył na Ziemię Mały Książę?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt