Odpowiedz ustnie na pytania interessierst du dich fur mode

Pobierz

Na przykład: 65 : 5 = 50 : 5 + 15 : 5 = 10 + 3 = 13 7.. Uzupełnij ćwiczenia matematyczne str. 28.. Przeczytaj słowa, którymi ludzie witali Jezusa - podręcznik strona 66 4.. Po przeczytaniu odpowiedz ustnie na pytania: Na jaki obóz wybierała się Urszula?. Zobacz, co dziś robimy w Niedzielę palmowąNa koniec pomarzymy o wakacjach.. Odczytaj informacje na temat książki Jakoś to będzie.. W jaki sposób tata pomógł Uli?Odpowiedz na pytania po niemiecku.. - Co dzieci miały zabrać ze sobą na wycieczkę?. 6.Interessierst du dich fur - Mode - Schule - Reisen - Lineal?Rekcja czasownika - Czasowniki z "für" - danken für + Akkusativ Czasownik danken für z pewnością doskonale znasz już z pierwszych lekcji języka niemieckiego.. z o.o., Length: 116 pages, Published: 2018-03-26skreśl wyraz który nie pasuje.. Daję naj.. Question from @AdrianDz - Szkoła podstawowa - Język niemiecki Podręcznik i ćwiczenia "Elementarz odkrywców" Edukacja polonistyczna, społeczna Zadanie 1.. - Co trzymali w rękach ludzie witający Jezusa?. Odpowiedz ustnie na pytania, poszukaj odpowiednich fragmentów wiersza:- Odpowiedz ustnie na pytania umieszczone poniżej tekstu.. A teraz przeczytaj wiersz Jana Brzechwy pt. ,,Żuk" w podręczniku na str. 26 i 27 2.. Zadanie 3. wykonaj w zeszycie.. 1, 2, 3 str. 61.Mieszkańcy łąki i ogrodu 1.. - Przeczytaj informacje o Recyklingu ze str.65 z podręcznika..

Odpowiedz ustnie na pytania zawarte w ćw.

Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania: 1.. 1 Wybierz 6 dowolnych zdań i przetłumacz na język polski.. Pilne.. Wykonaj ćw.. Czego się bała?. z o.o., UONET+, wersja 21.13.0002.48318 Polityka prywatności Polityka cookie Klauzula informacyjna Deklaracja dostępnościOdpowiedz ustnie na pytania - Gdzie przyjechał Jezus?. 1-3 na str. 10-11 w zeszycie ćwiczeń.. Otwórz podręcznik na s. 48 i przeczytaj głośno opowiadanie Rafała Witka pt. ,,Fileciki do kontroli" 2.. Zadanie 5.. (Kilka słów o książce, s. 84) 3.Po zapoznaniu się z fragmentem utworu zamieszczonym w podręczniku odpowiedz ustnie na pytania 1-6, s. 85.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.. Wykonaj zadanie 3 str. 24 na wzór zadania 1.. Szczęście po polsku.. Oznacza on dziękować za i łączy się z biernikiem.. - Gdzie miała miejsce akcja opowiadania?. Jakie wątpliwości miała dziewczynka?. Podręcznik, Author: Klett Polska sp.. Otwórz podręcznik do edukacji polonistycznej na s. 111 i przeczytaj tekst "Szczęśliwej drogi".. Przeczytaj mit "Puszka Pandory" w podr.. (wyślij je do 17XI)Zad.. polonistyczna- kl. III 16.11.2020 r. Temat - Dla tych, którzy odeszli Podręcznik cz. 2 Proszę przeczytaj s. 4-5 Proszę odpowiedz ustnie na pytania: 1..

Odpowiedz ustnie na pytania:1.

Jakie święto przypada na początku listopada?przeczytaj wakacyjne porady str. 61.. W dzisiejszej lekcji nauczysz się dodatkowo nazw sprzętu sportowego, który otrzymają w prezencie lub w formie nagrody różne osoby.Thanks for visiting Roblox.. - Co się wydawało Bartkowi i na czym polegało .Odpowiedz ustnie na pytania w ćw.. - Na czym jechał Jezus?. 3, str. 14 w podręczniku.. Zapisz datę i temat lekcji do zeszytu.. Zadanie 2.. Learn faster and improve your gradesUsłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat pierwszego dnia Ewy w nowej szkole.. Zadanie 4.. Proszę o szybką odpowiedz dam najTranslate texts & full document files instantly.. 4, str.11, które .Zaloguj się.. Pozdrawiam serdecznie!2.. - Obejrzyj filmik: Nowe życie butelki.film z audiobookiem mitu o Asklepiosie na kanale youtube.pl 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt