Hamlet test ze znajomości lektury

Pobierz

Podobne ćwiczenia ze społeczności.. z Mikołajkiem.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. Przetestuj Swoją wiedzę w tym teście!. W oparciu o tłumaczenie Stanisława Barańczaka.. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. Zaznacz .Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Rozwiaz test i sprawdz swoja wiedze.Opisz sytuacje rodzinna Balladyny., Za kogo wyszla.. Fajny test ,ale znalazłem błąd w pytaniu:,,Ile bohater płacił strażnikowi za zakaz wpuszczania kataryniarzy?". Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Skomentuj.. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.Karolcia - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Karolci.. Polub.. Inne tryby testu.. Szukaj.. Sprawdz, czy dobrze znasz ksiazki z podstawowki, gimnazjum i liceum.. Test: Naukowcy odkryli, że dzieło Szekspira odnosiło się do pewnej legendy, w której oszalały główny bohater przypadkowo zabija królewskiego szambelana w sypialni swojej matki, a następnie krwawo rozprawia się ze swoim stryjem, ówczesnym władcą.Test ze znajomości "Hamleta" Williama Szekspira..

... Balladyna - test ze znajomosci lektury.

"Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. ZADANIE 1. opiekunem uczniów.. Udostępnij.. Zawiera 25 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Karolcia - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Karolcia.Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 1744 razy.Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Ze dźmy z warty.. jednym z uczniów.. • Kim jest Rosół?. właścicielem restauracji.. Akcja dramatu rozgrywa się w:Na owym wzgórku wschodnim.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. 15.Przedstawienie okazało się: a) sukcesem Anieli; b) sukcesem Danuśki; c) sukcesem i Anieli, i Danuśki; d) kompletna klapą; e) całkowitym sukcesem całego zespołu, a przede wszystkim Anielki.. Mo a zaś rada, abyśmy niezwłocznie O tym, czegośmy tu świadkami byli, Uwiadomili młodego Hamleta; Bo prawie pewien estem, że to widmo, Milczące dla nas, przemówi do niego..

Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".

XCezor 2 lata temu.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotu[Question]Pełny tytuł epopei Adama Mickiewicza brzmi: [/Question] [Answer]''Pan Tadeusz, czyli dzieje rodu Sopliców w roku 1811 i 1812''[/Answer] [Answer-Correct]''Pan Tadeusz, czyli Ostatni .Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Osadź.. Test Hamlet, Hamlet podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.opracowanie i streszczenie lektury.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. PDF Materiały do wydruku.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. ²⁹urągowiskiem — obrazą.. Przez terytorium Danii maszeruje Fortynbras ze swym wojskiem.. Klasa 3 Polski.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. kuzynem Mikołajka.. Test: Oto jest Kasia - test znajomości lektury 2021 Memorizer.pl | Wykonanie: SpaceLab.Klaudiusz wyjawia w monologu, że w listach do króla Anglii znajduje się żądanie śmierci Hamleta..

Motyw ... #lektury #dladzieci.

Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Test ze znajomości Potopu Henryka Sienkiewicza.. 20gr otrzymywał za wpuszczenie go otworzenie bramy wieczorem, a 10zł dostawał za niewpuszczenie kataryniarzy.Test ze znajomości lektury kl.VI "Kłamczucha" .. Ojca Hamleta; e) Ofelii.. [przypis edytorski] HamletWydanie Hamleta kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Rozwiąż test.. Wysyła rotmistrza z prośbą o glejt.. Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.. Edytuj elementy.. .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest Skąpiec, Skąpiec podręcznika Lektury dla Klasa II.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Więcej.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Myślisz, że znasz lekturę "Mały Książę"?.

!balladyna test znajomości lektury.pdf (22 KB) Pobierz.

Testy \ Lektury szkolne \ Potop - Henryk Sienkiewicz; Potop - Henryk Sienkiewicz, test z lektury Test ze znajomości Potopu Henryka Sienkiewicza.William Shakespeare (Szekspir), Hamlet..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt