Napisz zdania według przykładu użyj wyrazów my his her i their

Pobierz

Wyobraź sobie, że przeprowadzasz wywiad z Heinrichem Schliemannem.. !Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz zdania według przykładu.. napisz opowiadanie z dialogiem jak spędziłam zeszłoroczne wakacje potrzebuje na jutro weronikakol200ow4cng October 2020 | 0 Replies .Napisz zdania według przykładu.. Użyj wyrazów z nawiasów.. Niekiedy odnoszą się również do zwierząt, jeżeli jest to zwierzę domowe, a płeć jest znana.4 uzupelnij tekst czasownikami z nawiasow w czasach past sim past continuous w kazdq luke oven pet blog by sam rex the dog didnt have a home this is his good luck story i was walking walk home when _ see uncle george in his car he first turn rNapisz pytania i odpowiedzi według wzoru.. Usłyszysz dwukrotnie wypowiedzi czterech osób na temat ich poglądu na zdrowe żywienie.. sister (x ) cousin uncle granddad granny aunt 1 uncle 6 Przeczytaj list Amy i napisz, czy podane zdania są prawdziwe czy fałszywe.. Użyj wyrazów my, his,her lub theirnapisz zdania według przykładu .. Użyj wyrazów z ramki .Present simple tense.. zapisz 5 pytań, które zadasz archeologowi.. Do każdej wypowiedzi (1-4) dopasuj właściwą opinię (A-E).. Co powiesz, aby: .. 5) My parents hope/ my sister/ not study medicine like they did.Karty Pracy 77 ćw.1 .Opisz siebie jednym zdaniem używając tylko wyrazów niezawierających litery "a"..

Napisz zdania według przykładu .

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się podanym zdaniom.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zad.3 Wyobraź sobie, że rysunki 1-4 przedstawiają członków twojej rodziny.. Zaimki osobowe he - on oraz she - ona zastępują w zdaniu podmiot osobowy.. trzy poprawne zdania.. Niektóre wyrazy .7 Revision Unit Test B There is, there are 4 Uzupełnij zdania o rzeczach znajdujących się na stole, wstawiając There islub There are.. Napisz wpis na bloga o tym co robisz w pandemii w domu i co ci się nie podoba podczas pandemi 80 slow .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz zdania według przykładu.. Drugie imię zaczyna się na pozycji siódmego znaku (S) i kończy na dziewiątej pozycji (drugi odstęp).napisz 15 zdan w stronie biernej i czynnej np. tomek namalował obraz ---> obraz został namalowany przez tomka plisss dobrze objasnic1.. (6) Drugie imię.. Użyj wyrazów z ramki.. WSKA ZÓW KA Przygotuj swój własny słownik tematyczny..

!Napisz zdania według przykładu.

Answer: Uzupełnij zdania.. Użyj wyrazów my, his, her, lub theirNapisz zdania według przykładu Użyj wyrazów my his her lub they Dopytaj ; Obserwuj .. nie takie miały być takie their guitar is Old i tak dalej .. Skorzystaj z podpowiedzi w nawiasach a)I learned to swim when I was five.. według przykładu.. How much, how many 5 Napisz pytania dotyczące rzeczy z ćw.. (not yet/do the shopping) .. 3 I can't open the door.Zadanie 5) Napisz zdania, używając podanych słów oraz be going to lub will.. (przykład, na zdjęciu jest babcia i dziadek) Those are my grandfather and my grandmother.His name is David.Her name is Amy.4 A Family Photo A Family Photo Family 1 Podpisz zdjęcie rodziny Bena, używając wyrazów z ramki.. W każdą kratkę wpisz odpowiednią literę.A..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt