Karta charakterystyki płyn do dezynfekcji orlen

Pobierz

Medilab AHD 1000 5 L - alkoholowy płyn do dezynfekcji rąk i skóry.PKN Orlen informował w czwartek, że obecne moce produkcyjne zakładu Orlen OIL w Jedliczu to 750 tys. litrów płynu do dezynfekcji rąk na tydzień, w opakowaniach 5-litrowych.. Jak zapewnia spółka, płynu z czasem będzie więcej, bo uruchomiono drugą linię produkcyjnąPłyn do dezynfekcji rąk będzie produkowany w Zakładzie Produkcyjnym w Jedliczu.. 1.3 Dane dotyczące dostawcy karty charakterystyki Producent : POLLENA Przedsiębiorstwo .KARTA CHARAKTERYSTYKI MEDISEPT Spray do dezynfekcji rąk Data wydania 10.10.2015 Data aktualizacji: 02.07.2018 Wersja PL: 2.0 Karta Charakterystyki jest zgodna z Rozporządzeniem WE 1907/2006 z 18.12.2006 - REACH oraz 2015/830 z 28.05.2015r.. Produkt o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.. Pierwsza partia produktu ma lada chwila trafić na rynek.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!1 Strona/stron 1/9 SEKCJA 1: Identyfikacja substancji/mieszaniny i identyfikacja przedsiębiorstwa.. J Adres: ul. Nowotomyska 33, 64-310 Lwówek, Polska Telefon: +48 61 44 12 200 Adres e- mail osoby odpowiedzialnej za kart ę charakterystyki: 1.4 .PKN Orlen poinformował w czwartek o rozpoczęciu produkcji płynu do dezynfekcji rąk w Zakładzie Produkcyjnym Orlen Oil w Jedliczach na Podkarpaciu.. Strona 1 z (11 .PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK Wydano: 17.03.2020 Aktualizacja - Karta charakterystyki zgodna z wymogami rozporządzenia (WE) nr 1907/2006 (REACH), z późniejszymi zmianami..

Strona 1 z 11Płyn do dezynfekcji już na stacjach Orlenu.

Środki ostrożności w zakresie ochrony środowiska Nie dopuścić do zanieczyszczenia środowiska.Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk Nr katalogowy 520101, 511104, 590101 .. płyn.. Zastosowania odradzane: nie określono.. Pierwsza partia produktu, w związku z dużym popytem na rynku, zostanie wysłana do Agencji Rezerw Materiałowych - podała spółka.. Identyfikator produktu Płynny preparat alkoholowy przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz dezynfekcji powierzchni - Płyn SF70.. Zakład w Trzebini należy do Orlen Południe, spółki .Bakteriobójczy, grzybobójczy i wirusobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni Karta charakterystyki według 1907/2006/WE (REACH), 2015/830/EU SEKCJA 4: ŚRODKI PIERWSZEJ POMOCY 4.1 Opis środków pierwszej pomocy: W razie złego samopoczucia należy się udać do lekarza razem z Kartą Charakterystyki produktu.. Karta charakterystyki mieszaniny niebezpiecznej, PDF [547.4 KB] .. typowe skutki uboczne stosowania alkoholowych środków do dezynfekcji rąk takie jak podrażnienie skóry (np. zaczerwienienie, suchość) mogą wystąpić sporadycznie.. W ten sposób Grupa Orlen chce się zaangażować w .Płyn do dezynfekcji rąk od Doris Polska to wysokiej jakości produkt powstały w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo oraz codzienny komfort.Nasz płyn do dezynfekcji skóry skomponowany jest w oparciu o substancje nawilżające, dzięki którym można go stosować wielokrotnie - bez obaw o suchą skórę dłoni.Stężenie alkoholu, jakie zawiera płyn dezynfekcyjny do rąk od Doris Polska .przeznaczony do dezynfekcji strzyków przed i po udoju..

Następnie środki mają trafić do sprzedaży komercyjnej.Płyn do dezynfekcji powierzchni.

Strona 1 z 13Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch - 10,90 zł .. W sobotę płyn trafił do sprzedaży.. Płyn do dezynfekcji rąk.Płyn orlen na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Początkowo płyn sprzedawany był w opakowaniach o pojemności 5 litrów.. Takie objawy ustępują zwykle po 8-10 dniach .Obecne moce produkcyjne należącego do Grupy Orlen Zakładu ORLEN OIL w Jedliczu to 750 tys. litrów płynu do dezynfekcji rąk na tydzień, w opakowaniach 5 litrowych.. Klasyfikacja substancji lub mieszaniny Palne płyny (kategoria 2), H225 Podrażnia oczy (kategoria 2), H319 Karta charakterystyki dla Tork Alcohol Liquid Hand Sanitizer Tork płyn do higienicznej dezynfekcji rąk.. Najwyższą jakość produktów potwierdzają aprobaty producentów: Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, Siemens.Wyprodukowany przez spółkę ORLEN Południe, na zlecenie spółki ORLEN Oil, płyn o właściwościach biobójczych będzie można używać do dezynfekcji powierzchni.. Kiedy dokładnie będą kolejne dostawy - nie wiadomo..

1.3 Dane dotyczące dostawcy karty charakterystyki Dostawca: Rolvet J i B Napierała Sp.

b) Zapach jak alkohol c) Próg zapachu Nie wskazano .. Karta charakterystyki dla Tork Alcohol Foam Hand Sanitizer Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk.Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.. Przez wdychanie:KARTA CHARAKTERYSTYKI Sporządzona zgodnie z Rozporządzeniem WE1907/2006 (REACH) oraz 2015/830/WE SEKCJA 1: Identyfikacja substancji/mieszaniny identyfikacja spółki/przedsiębiorstwa 1.1.. 1.1 Identyfikator produktu Nazwa produktu: spray 500 ml 1.2 Istotne zidentyfikowane zastosowania substancji lub mieszaninyoraz zastosowanie odradzane Płyn przeznaczony do mycia powierzchni kuchennych.. Cena: 95 złotych.. Kolory: bezbarwny.. Można go kupić na stacjach paliw PKN Orlen.. Do produkcji płynu do dezynfekcji powierzchni wykorzystana zostanie infrastruktura spółki Orlen Południe w obszarze biodiesla..

Tomasz Pietraszak Niestety, jak się okazuje, płyn do dezynfekcji rąk z Orlenu mało kto go widział.

Do produkcji płynu do dezynfekcji powierzchni wykorzystana zostanie infrastruktura spółki ORLEN Południe w obszarze biodiesla.Płyn do dezynfekcji zamiast biopaliw.. Strona 1 z 16 SEKCJA 1: IDENTYFIKACJA SUBSTANCJI/ MIESZANINY I IDENTYFIKACJA PRZEDSIĘBIORSTWA 1.1 Identyfikator produktu Nazwa produktu: NITROSEPT.. Informację podał na TT prezes spółki Daniel Obajtek.. Płyn do dezynfekcji jest wirusobójczy, jego produkcja opiera się na alkoholu etylowym.Antiseptus - Płyn do dezynfekcji rąk (Wersja 3) Karta charakterystyki według 1907/2006/WE (REACH), 453/2010/WE SEKCJA 1: IDENTYFIKACJA SUBSTANCJI/MIESZANINY I IDENTYFIKACJA PRZEDSIĘBIORSTWA Tel.. SEKCJA 2: IDENTYFIKACJA ZAGROŻEŃ 2.1.. Część internautów twierdziła, że jest to cena z kosmosu i płyn powinien być sprzedawany w niższej cenie.Płyn do dezynfekcji powierzchni ORLEN OIL 5 L. Płyn do dezynfekcji powierzchni ORLEN OIL to preparat na bazie alkoholu etylowego do dezynfekcji powierzchni mających oraz niemających kontaktu z żywnością.. Kostenlose Lieferung möglichKARTA CHARAKTERYSTYKI Sporządzona zgodnie z Rozporządzeniem WE1907/2006 (REACH) oraz 2015/830/WE ORLEN OIL Płyn do dezynfekcji rąk Data sporządzenia: 04.03.2020 r. Aktualizacja: - Wersja: 1.0/PL str. 2 z 10 2.3 Inne zagrożenia Komponenty mieszaniny nie spełniają kryteriów PBT lub vPvB zgodnie z załącznikiem XIII Rozporządzenia REACH.Spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej PKN ORLEN, zajmująca się produkcją i dystrybucją środków smarnych dla motoryzacji oraz przemysłu, płynów eksploatacyjnych i kosmetyków.. W tym celu przystosowane zostaną również nowe miejsca rozładunkowo-załadunkowe i linia do nalewu produktu.. Tym samym największy koncern paliwowy w kraju bierze się za .Jak się okazuje, płyn do dezynfekcji ciężko kupić na stacjach PKN Orlen.. Produkt do użytku profesjonalnego.. Płyn do dezynfekcji powierzchni ORLEN OIL można stosować do dezynfekcji: .Na białostockich stacjach paliw PKN Orlen płyn do dezynfekcji rąk pojawił się w niedużych ilościach i znikł w 10-20 minut.. Spółka podała przy tym, że "płyn do dezynfekcji jest wirusobójczy, jego produkcja opiera się na alkoholu etylowym".Orlen Oil rozpocznie produkcję płynów aseptycznych do dezynfekcji rąk..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt