Zagospodarowanie przestrzenne po angielsku

Pobierz

.Miejscowy plan zagospodarowania oraz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego to ważne dokumenty, które mówią o tym, jak wygląda teraz i jak będzie się kształtowało w kolejnych latach nasze otoczenie.. - land development plan, site development plan, plot plan, site planogólny plan zagospodarowania przestrzennego = general local development plan, general spatial management plan, zoning plan plan zagospodarowania przestrzennego województwa = province development planzagospodarowanie przestrzenne terenu - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. z 2012 r. poz. 8540 31 Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pn.. Ale czy sprawdziłeś plan zagospodarowania przestrzennego?. narzędzia planowania i zagospodarowania przestrzennego a po drugie, narzędzia urbanistyczne.. Za zasady te uznane będą wymienione w art. 1, ust.. Stanowi ono dokument identyfikujący i analizujący uwarunkowania .Example sentences with "zagospodarowanie przestrzenne", translation memory.. Co znaczy i jak powiedzieć "plan zagospodarowania przestrzennego" po angielsku?. Uchwała Nr XVI/101/2016 Rady Gminy w Radkowie z dnia 28 czerwca 2016r.. 15:57 Feb 15, 2013: .. miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego "przy trasie 9poznań-kostrzym-Berlin Tereny zlokalizowane są przy trasie poznań-kostrzyn-Berlin" biess666 Local time: 10:10: Tłumaczenie (angielski): local spatial .Ogólnopolska Baza Miejscowych Planów Zagospodarowania..

zagospodarowanie przestrzenne po angielsku .

Co znaczy i jak powiedzieć "zagospodarowanie przestrzenne terenu" po angielsku?. Po kilkadziesiąt tysięcy podpisów było pod petycjami dotyczącymi planów zagospodarowania przestrzennego w Hiszpanii, Equitable Life czy sprawy Lloydsa.Przykłady użycia - "plan zagospodarowania przestrzennego" po angielsku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Czego dotyczą te dokumenty, kto je tworzy, gdzie ich szukać, jak je uzyskać i czytać?Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) jest aktem prawa miejscowego, zbudowanego na kanwie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.. To dobrze trafiłes.Polish term or phrase: Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym 2003: Szukam angielskiej wersji (całego tekstu lub fragmentów, najlepiej rozdziału 2 i 3) Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym z dnia 27 marca 2003.. Woj Maz.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish zagospodarowanie przestrzenne należy do zakresu odpowiedzialności poszczególnych państw członkowskich; more_vert.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń '"zagospodarowanie przestrzenne"' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Przykłady użycia - "plan zagospodarowania przestrzennego" po angielsku..

zagospodarowanie przestrzenne.

Co znaczy i jak powiedzieć "zagospodarowanie" po angielsku?. Wspaniale.. Różnica między studium, a MPZP polega na tym, że MPZP jest aktem prawa miejscowego, natomiast studium jest tylko opracowaniem poprzedzającym sporządzenie planu miejscowego.. Polish Anupam Mishra: Nie, podstawową ideą jest zagospodarowanie wody, która spada z nieba na nasz teren.plan zagospodarowania przestrzennego - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. uchwalenia zmiany nr 1 miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Radków.Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego po obu stronach ulicy Henryka Guta w Siedlcach.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po angielsku najprawdopodobniej: Spatial Planning and Development Act of March 27.Zobacz tłumaczenie dla miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - słownik polsko-angielski.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'plan zagospodarowania przestrzennego' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Tłumaczenie słowa 'miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Sprawdź tłumaczenia 'Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego' na język Angielski.. - landscape planningPo kilkadziesiąt tysięcy podpisów było pod petycjami dotyczącymi planów zagospodarowania przestrzennego w Hiszpanii, Equitable Life czy sprawy Lloydsa..

zagospodarowanie.

Następnie wskaż działkę na mapie i dokonaj wyboru tematów, które chcesz sprawdzić.planowania przestrzennego, należy wyjaśnić zakres tego pojęcia.. 2 Ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym1 (dalej: ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym) czynniki, które należy uwzględnić w plano-waniu i zagospodarowaniu przestrzennym.Studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich Na zlecenie Dyrektorów Urzędów Morskich w Szczecinie, Słupsku i Gdyni w okresie marzec - listopad 2014 r. zostało opracowane "Studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich wraz z analizami przestrzennymi".. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Przykłady użycia - "zagospodarowanie" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. pl (10) Decyzją ministra ds. zagospodarowania przestrzennego z dnia 27 kwietnia 2012 r. EurLex-2.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Sprawdź tłumaczenia '"zagospodarowanie przestrzenne"' na język Angielski.. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Radków..

- site planningzagospodarowanie po angielsku .

rzeczownik.. U nas także przykłady i wymowa.Chrystus po ubiczowaniu, obraz Diega Velázqueza, Burmistrzowie Poznania po 1825 r., Jan Bniński, zm. po 1453 roku, Jan Jarand Brudzewski, zm. po 1490Polsko-angielski słownik terminologii prawniczej 2005 r., autorstwa Ewy Łozińskiej-Małkiewicz i Joanny Małkiewicz.. open_in .zagospodarowanie przestrzenne - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Kupujesz działkę budowlaną, wybierasz projekt domu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt