Test ze znajomości lektury krzyzacy

Pobierz

Jakie relacje łączyły: Macieja Boryne i Józkę (ojciec-córka) Hanka i Antek (żona-mąż) Dominikowa i Jagna (matka-córka) Jagna Paczesiówna Jędrek (siostra-brat) Jędrek i Szymek (brat-brat=bracia)Lektury Lalka / Lalka.. 7.Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury.. a) trzy pawie czuby; b) wierność i miłość po grób; c) rycerska służbę.. Polub.. Wolodyjowskiego kuzynka Zagloby wnuczka Herakliusza corka Aleksandra.. Tagi dla tego testu: szczegółowy testZnajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Lektury szkolne.. Edytuj elementy.. Na kogo Zbyszko napadł w czasie drogi do Krakowa?najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkowki z lektury pt. Krzyzacy.. 15 lipca 1410 roku.. test ze znajomosci lektury krzyzacy .. Henryk Sienkiewicz, "Krzyzacy" - test z lektury.. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania.. Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów Krzyżaków Zawiera 35 pytań.. Gdzie i kiedy toczy się akcja utworu?. test > Lalka.. Rozwiąż testHenryk Sienkiewicz, "Krzyżacy" - test z lektury.. Klasa Czy znasz.Witaj na stronie Quizz.pl.. Test: Krzyzacy - test latwyJezeli sprawdzian z tej lektury jest tuz, tuz.. Wymagane logowanie .Tajemniczy przeciwnik - test ze znajomości lektury.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test znajomości lektury "Mikołajek" Udostępnij Udostępnij wg Michalmro..

... .Krotki test ze znajomosci lektury Krzyzacy.

tytułu Mistrza Dolnego Śląska Juniorów w Szachach KlasycznychKatarynka to popularna nowela Bolesława Prusa o otwartości na potrzeby innych ludzi i niesieniu im pomocy, której akcja rozgrywa się w XlX-wiecznej Warszawie.. Przerwij test.. 8.Jagienka pochodzila ze Zgorzelic.. 4.Test wiedzy o powieści Henryka Sienkiewicza "Krzyżacy".. Rozwiąż test!Oto kilka pytań: 1.. Najpopularniejsze lekturyTest wiedzy z "Krzyżaków".. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, ile pamiętasz z tej lektury i jak dobrze znasz jej bohaterów.. Polską armią w Bitwie pod Grunwaldem dowodził król Władysław Jagiełło.. jutro test mam nadzieje że pytania będą takie albo podobne ;-) doładuj komentarze.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Krzyżacy.. Sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Krzyżacy Henryka Sienkiewicza.. Czy Zbyszko, Danusia i Jagienka to bohaterowie, których losy dobrze znasz?. , Krzyżacy, nowa era, odpowiedzi do krzyżaków, sienkiewicz, sprawdzian krzyżacy, sprawdzian z krzyżaków, test ze znajomości lektury, Testy krzyżacy, wsip, zamkor..

1.Test ze znajomości lektury Chłopi TOM I.

Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwa.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. serwisem, poprawy jakosci swiadczonych uslug w tym dostosowania tresci serwisu do preferencji .Krzyżacy- test z lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Henryk Sienkiewicz, "Krzyżacy" - czy nawet trudne pytania nie zdołają zbić Cię z pantałyku?. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.test ze znajomości lektury krzyżacy.pdf (22 KB) Pobierz.. Rozwiąż test!Krzyżacy.. Test Z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony.. Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa.. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. Rozwiazujac test musisz odpowiedziec na 24 pytania o roznym poziomie trudnosci.Celem testu jest sprawdzenie znajomosci lektury przez uczniow.sprawdzian ze znajomości lektury krzyżacy.pdf (21 KB) Pobierz.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. siostra Michala.. Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Zbyszko z Bogdańca i Maćko z Bogdańca -herb "Tępa podkowa", zawołania "Grady".. Pytanie 1 /10.. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Tematyka książki to konflikt polsko-krzyżacki.. Rozwiąż test.Test z lektury Henryka Sienkiewicza pod tytułem Krzyżacy.. w 1878/9 w Warszawie w 1900 w Warszawie w 1879 w Krakowie w 1878 we Lwowie.. Dowiesz sie jak dobrze znasz krzyzaków.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Kartkówka ze znajomości treści lektury Stefan Żeromski "SYZYFOWE PRACE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Krzyżacy-test Szczegółowy i szablonowy test ze znajomości lektury!. Klasa 4 Polski.. Rozwiązując test musisz odpowiedzieć na 24 pytania o różnym poziomie trudności.. lepiej sprawdz stan swojej wiedzy na jej temat przechodzac ten quiz.ROK SZKOLNY 2020/2021 Karolinie Siwek i Emilii Bieżyńskiej nagrody w V edycji konkursu ZALOGOWANI Oskarowi Perkowi.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy Krzyżacy.. Więcej.. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. Imię i nazwisko .gr.. fot. Adobe Stock.Rozwiazujac test musisz odpowiedziec na 24 pytania o roznym..

Nowszy post Starszy post ...Test ze znajomości lektury- "Krzyżacy".

Uzyskana ilość punktów.ocena.. Co Zbyszko ślubował Danusi ?. Wymień dwóch głównych bohaterów, ich herby i zawołania.. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania, poznasz swój wynik i prawidłowe odpowiedziPlatforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Nie chodzisz już do szkoły?2.. poziomie trudnosci.Celem testu jest sprawdzenie znajomosci lektury przez uczniow.. Test sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy.. Opat z Tulczy był krewnym Maćka i Zbyszka, a także chrzestnym Jagienki.. Brak komentarzy: Prześlij komentarz.. Jaka jest tematyka powieści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt