Sprawozdanie kwartalne ze szczepień ochronnych 2021

Pobierz

za okres.. wzór-spr.. od .. do .. r. Adresat: Numer identyfikacyjny -REGON.. 2018, poz. 753 załącznik (załącznik 5) uwzgl.. Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych Nazwa i adres jednostki sprawozdawczej Kod identyfikacyjny składającego sprawozdanie Numer identyfikacyjny - REGON Lp.. przechowywanych przez składającego sprawozdanie.. ilosci wykorzystanych szczepionek.doc: PSSE Węgorzewo: 73 kB: 2014-02-19 08:54: 2021-10-06 15:02: Sprawozdanie kwartalne - karty szczepien.doc: Sprawozdanie kwartalne - karty szczepien.doc: PSSE Węgorzewo: 79 kB: 2014-02-19 08:54: 2021-10-06 15:02Stan na dzień: 31/08/2021.. 2019, poz. 2118Sprawozdanie kwartlane - wg.. 7 dni po okresie sprawozdawczymRoczne sprawozdanie ze szczepień ochronnych za rok 2018: MZ-55: Okresowy, dzienny meldunek o zachorowaniach i podejrzeniach zachorowań na grypę: MZ-56: Dwutygodniowe, kwartalne, roczne sprawozdanie o zachorowaniach na choroby zakaźne, zakażeniach i zatruciach: MZ-57Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień .. do………………….……….Roczne sprawozdanie ze szczepień ochronnych za rok 2020 (wg stanu w dniu 31 grudnia 2020 r.) .. wozdawczym zarówno w ramach "Programu Szczepień Ochronnych" (PSO) część I.B., I.C.. 15-062 Białystok.. 3.Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego sprawozdanie: DOC: Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek: DOC: Stan magazynowy szczepionek: DOC Programu Szczepień Ochronnych na rok 2020 PDFKwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych według informacji zawartych w kartach uodpornieniaSprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych..

Sprawozdanie kwartalne ze zużycia szczepionek.

zmiany z Dz.U.. od .. do .. r. Adresat: Kod identyfikacyjny składającego sprawozdanie.. za okres.. Program Szczepień Ochronnych na 2021 rok Sprawozdanie kwartalne z kart uodpornienia.. za okres.. zmiany z Dz.U.. REGON Sprawozdanie należy przekazać w terminie.. ze zużycia szczepionek.Program Szczepień Ochronnych na 2020 rok: Raport wycofania lub wstrzymania z obrotu produktu leczniczego: Sprawozdanie kwartalne z Kart uodpornienia: Sprawozdanie kwartalne ze zużycia szczepionek: Wykaz osób uchylających się od szczepień ochronnych: Zapotrzebowanie na szczepionkęKwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego sprawozdanie : x: Kwartalne sprawozdanie z nadzoru nad kartami uodpornienia i osobami uchylającymi się od obowiązku szczepień ochronnych: x: Sprawozdanie o zachorowaniach i podejrzeniach zachorowań na grypę - tygodniowe, dzienne, kwartalne, roczneTitle: Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych Author: Zak ad Epidemiologi NIZP-PZH Created Date: 12/13/2012 5:54:18 PM(Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek) Author: psse200801 Description: Document was created by {applicationname}, version: {version} Last modified by: Admin Created Date: 1/27/2015 12:52:00 PM Other titlesProgram szczepień ochronnych na 2020 rok..

z obowiązkowych szczepień ochronnych.

Kategoria dokumentu: Raporty/Sprawozdania medyczne.. Zapotrzebowanie na szczepionki - druk.docNazwa i adres jednostki sprawozdawczej: MZ-54 _2021.pdf 0.52MB Druk Sprawozdania karty 2021. druk _sprawozdania _karty _2021.doc 0.07MB Sprawozdanie kwartalne z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień 2021.Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego sprawozdanie za okres od do r. Adresat; Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieluniu Kod identyfikacyjny składającego sprawozdanie Sprawozdanie należyNazwa i adres jednostki sprawozdawczej Kwartalne sprawozdanie.. Załącznik nr 5 - Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień .. 7 dni po okresie sprawozdawczymKwartalne _sprawozdanie _z _obowiązkowych _szczepień _ochronnych _wg _informacji _zawartych _w _kartach _uodpornienia.pdf 0.04MB Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek.. przechowywanych przez składającego sprawozdanie.. w terminie 7 dni .. MZ-54 Roczne sprawozdanie za 2020Kwartalnych sprawozdań z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego sprawozdanie" za I. kwartał 2020 r. Biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną kraju związaną z zachorowaniami na COVID-19 i związane z nią obciążenia pracowników placówek opieki zdrowotnej oraz Państwowej .Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek za okres Numer identyfikacyjny -REGON ..

z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości.

wozdawczym zarówno w ramach "Programu Szczepień Ochronnych" (PSO) część I.B., I.C.. wg informacji zawartych w kartach uodpornienia.. wg informacji zawartych w kartach uodpornienia.. 2018, poz. 753 załącznik (załącznik 5) uwzgl.. (obowiązkowe szczepienia osób narażonych, szczepienia Nazwa i adres jednostki sprawozdawczej..

sprawozdanie .

7 dni po okresie sprawozdawczymKwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek.. po okresie sprawozdawczym Dział 1. od .. do .. r. Adresat: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna .. za okres od……………………….…….. z obowiązkowych szczepień ochronnych.. ilosci wykorzystanych szczepionek.doc: Sprawozdanie kwartlane - wg.. Tytuł dokumentu: Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek.. Kwartalne sprawozdanie.. za okres.. Wykaz uchylających się od szczepień.. (obowiązkowe szczepienia osób narażonych, szczepienia07/10/2021: Kategoria dokumentu: Raporty/Sprawozdania medyczne: Tytuł dokumentu: Kwartalne sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień ochronnych wg ilości wykorzystanych szczepionek: Opis: Dz.U.. zmiany z Dz.U.. Numer identyfikacyjny - regon: Sprawozdanie należy przekazać w terminie.. wykorzystanych szczepionek.. Karty uodpornienia przechowywane przez składającego sprawozdanie Rok05/10/2021: Kategoria dokumentu: Raporty/Sprawozdania medyczne: Tytuł dokumentu: Kwartalne sprawozdanie z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego sprawozdanie: Opis: Dz.U.. Adresat: Numer identyfikacyjny - regon: Sprawozdanie należy przekazać w terminie.. Kwartalne - termin składania sprawozdań do dnia 10 każdego miesiąca po zakończeniu kwartału a.. 2018, poz. 753 załącznik (załącznik 4) uwzgl.. Zapotrzebowanie na szczepionki.. z obowiązkowych szczepień ochronnych wg informacji zawartych w kartach uodpornienia przechowywanych przez składającego .. Nazwa i adres jednostki sprawozdawczej: Kwartalne sprawozdanie.. 2019, poz. 2118 Formularz obowiązuje od dnia 1 października 2011 r. Liczba stron:zalacznik 2 Zapotrzebowanie zbiorcze na rok 2021 dla powiatu - POZ.xls: zalacznik 3 zapotrzebowanie na 5 w 1 na rok 2021- POZ.xls: Załącznik nr 4 - Sprawozdanie z przeprowadzonych obowiązkowych szczepień .. Sprawozdanie należy przekazać.. Ze zużycia preparatów szczepionkowych- tylko te podmioty, które pobierają szczepionki z PSSE b. Z ruchu kart uodpornienia - wszystkie punkty, które realizują szczepienia ochronne obowiązkowe i zalecane..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt