Opis mojej szkoły po rosyjsku

Pobierz

szkoła moich marzeń " Moja szkła jest wesoła, znajdę w niej lek na mega doła.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.. zadanie dodane 22 października 2013 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] rosyjski +1 głos.Opisz swoją drogę do szkoły po rosyjsku.. A nie chcę jedynki ;< krótkie informacje do pracy : Nazywam się Asia, mam 2 siostry starszą Małgorzatę (18lat) i młodszą Olę (6 lat) Starsza siostra interesuje się muzyką .. Możliwym jest zasianie w nim kwiatów przez uczniów.Ostatni dzień kalendarzowego roku zwykle skłania do podsumowań i tym razem zgodnie z tradycją chciałabym podziękować wszystkim gościom, odwiedzającym mój portal.. Nauczycielka od rosyjskiego na piątek kazała nam opisać Wigilię i Święta Bożego Narodzenia w Rosji, i w Polsce - jak się obchodzi, jakie są zwyczaje itp.Opis koleżanki w kilku zdaniach na jezyk rosyjski.. Opisz w kilku zdaniach swoją koleżankę po rosyjsku.. Pomocy.. Potrzebuję na jutro opisać moją rodzinę z j. rosyjskiego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Na dzisiejszej lekcji poznasz słownictwo, dzięki któremu opiszesz swoje mieszkanie po rosyjsku.Witam na blogu edukacyjnym po-rosyjsku.pl!. Mamy możliwość gry we wszystkie sporty zespołowe, ale i korzystania ze skakanek czy innych tego typu elementów.. Agata jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach..

opis szkoły po rosyjsku.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Na wielu podwórkach są już świąteczne ozdoby, które wprawiają w Bożonarodzeniowy nastrój.. Jeśli macie więcej pytań, zachęcam do zamieszczania ich w komentarzach lub wysyłania przez formularz kontaktowy.. Mój brat ma na imię Igor.. Ta strona stanowi swego rodzaju kompendium wiedzy o języku rosyjskim.. Mam prośbę .. Potrzebna mi pomoc.. Droga zajmuje mi 15 min .No i .. To dla mnie niezwykle interesujące, do jakich krajów docierają zamieszczane przeze mnie informacje.. Po lekcjach wracam do domu i jem obiad.Opis szkoły po rosyjsku.. 1.0.2 Mój azyl.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Mój pies - opis.. Nazywam się Konrad Pach.. Jeśli.Moją ulubioną porą roku jest zima.. Chodzę do drugiej klasy liceum.. Lekcje zaczynają się o wpół do dziewiątej, a kończą się zazwyczaj o godzinie drugiej lub trzeciej.. Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat.. 1.0.3 Nagrania audio po rosyjsku; 2 Opis pokoju po rosyjsku - kurs języka rosyjskiego online.. Droga autobusem do szkoły zajmuje mi ok. 20 minut.. W wypowiedzi uwzglednij wiek wygląd zawnętrzny wzrost i podobienstwo.. Pomocy.. Pracuje w szpitalu jako lekarz.. Oczywiście, możemy uzupełnić opis dodając przymiotniki typu больш а я к у хня (duża kuchnia), св е тлая (jasna) itp.Pomocne są tutaj również przyimki typu в, на, itp.Przykłady ich użycia były podanne w poprzedniej lekcji.Moja szkoła..

Opis świąt po rosyjsku.

Właściwie to niewiele różni moją szkołę od innych.. kaczka4321.. Rafiego zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę jest moim wiernym towarzyszem.1 Opis pokoju po rosyjsku - rosyjski dla początkujących.. 2.1 Słownik rosyjsko-polski; 2.2 Słownik rosyjsko-polski; 2.3 Słuchaj i powtarzaj za lektorem!. Sprawdź w Sciaga.pl.. Najpierw jadę autobusem, potem metrem, a na końcu idę pieszo.. Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.. 1 odpowiedź.. W szkole spędzam zazwyczaj siedem godzin.. Na drzewach leży dużo płatków śniegu, co wygląda malowniczo.. Jestem średniego wzrostu, szczupłym chłopakiem z zielonymi oczami i krótkimi ciemno blond włosami.. Ma dwadzieścia lat.Opis mieszkania po rosyjsku - język rosyjski od podstaw.. Opis dziewczyny .. Moją najlepszą przyjaciółką jest Agata Kowalska.. Pomozciee.. ;d bd wdzięczna ;*Szkoła, w której się uczę, znajduje się w Warszawie.. Chodzę do Publicznego Gimnazjum nr.2 im.. Mój tato ma na imię Paweł, ma czterdzieści dwa lata.. Chodniki i ulice są pokryte lodem.. Każdy, kto interesuje się językiem rosyjskim lub kulturą Rosji powinien znaleźć tu potrzebne informacje.. poleca73%Przydatność 75% Mój opis samego siebie, autoportret.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Śniadanie kończę o 6:45.. Aby dobrze rozpocząć naukę, zawsze najlepiej jest wystartować z zapamiętywaniem potrzebnych słówek.Dopiero później należy wprowadzić formułowanie wypowiedzi, zadawanie pytań itp.Opis domu po rosyjsku..

Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.

zadanie dodane 8 czerwca 2014 w Język rosyjski przez użytkownika xyz56 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski; wypracowanie; 0 głosów.. Janusza Korczaka w Chrzanowie.. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.. 1.0.1 Mój pokój - mój azyl.. Szkołą rządzą dyrektorzy, którzy wiecznie są chorzy.. W 2014 roku blog Po-rosyjsku.pl odwiedziło …Przydatność 50% Recenzja mojego ulubionego filmu - "Katyń" W dniu katastrofy pod Smoleńskiem dnia 10.04.2010r., po śmierci tylu mądrych i znanych ludzi w Polsce i na świecie stwierdziłam, że muszę obejrzeć film "Katyń" - Andrzeja Wajdy.Przykłady użycia - "moja" po rosyjsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Do domu wracam również autobusem.. na drugim piętrze jest gabinet dyrektora , pokój nauczycielski , klasa geografii i gabinet matematyczny .. Jest studentem Wydziału Psychologicznego Uniwersytetu Warszawskiego.. PILNE !. Moja szkoła jest duża, jest w niej dużo gabinetów przedmiotowych.. Mówić o nim nie chcę!. Obiad mam o 15:15.. Najpierw idę w lewo pózniej prosto obok sklepu .. Odrapana fasada budynku i stare okna powodują, że wcale nie chce mi się do niej wchodzić.. Lekcje zaczynam o 7:30.. Polish Byłbym wdzieczny, gdyby mógł sprawdzić moją nową stronę internetową .Moja mama ma na imię Olga, ma czterdzieści lat.. Koło mojej szkoły znajduje się niewielki ogródek..

Przychodzę do szkoły kwadrans po ósmej.

Z zawodu jest nauczycielką matematyki.. Lubię ubierać się na pomarańczowo.Szkoła.. zadanie dodane 22 października 2013 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Moja szkoła ma także dużą salę gimnastyczną wyposażoną w wiele sprzętów.. Muszę to na jutro mieć i nie wiem jak to zacząć i wgl .. Mam lekko odstające uszy, dość szerokie brwi.. Myślę, że jest to zwierzę mądre, które sporo potrafi zrozumieć.. Lubię się z nim bawić i chodzić na spacery.. "Zawody po rosyjsku" - pierwsze kroki z rosyjskim na Fiszkotece Zaczynasz przygodę z językiem rosyjskim?Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś.. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. Nie mam wzoru nic.. Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.. Dziś nauczysz się jak szczegółowo opowiedzieć o swoim domu po rosyjsku - rosyjski dla początkujących od Rosyjski.proOpis wymarzonej szkoły Podobne tematy.. Moja mama ma na imię Renata pracuję w sklepie z butami,interesuje się modą.Moj tata ma na imię Krzysztof jest wojskowym,interesuję się filmami.Moja babcia ma na imię .OPIS RODZINY PO ROSYJSKU!. poleca 75 % .. Bardzo lubię mojego psa, sprawia mi ogromną radość i szczęście, gdy wita mnie po powrocie ze szkoły.. Chociaż jest wtedy bardzo chłodno ja zawsze podziwiam piękne widoki.. na trzecim piętrze jest pracownia .Opowiadanie o mojej szkole po rosyjsku.. Mam dwanaście lat i jestem uczniem klasy VI szkoły podstawowej w Rzgowie.. muszę opisać po rosyjsku swoją szkołę ( wystarczy odpowiedz w formie fonetycznej , jakos sobie poradzę : ) ) na pierwszym piętrze jest sala gimnastyczna , biblioteka , klasa jezyka rosyjskiego i historii .. 0 głosów.. 2.4 Śmieszkujemy .Szukasz prac z przedmiotu język rosyjski?. Po obiedzie mam czas wolny.Te konstrukcje są o tyle przyjazne, że nie trzeba odmieniać rzeczowników, czy przymiotników - podajemy je w formie podstawowej.. Mama nazywa się Edyta, ojciec Piotr.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opis świąt po rosyjsku.. Nie zachwyca wyglądem.. 9,404 wizyt.. Pracuje w szkole.. Jest tu całkiem sympatycznie choć trochę uroczyście.. 1,882 wizyt.. Mam na imię Patrycja, interesuje się muzyką .Moja koleżanka ma na imię Magda interesuje się blogiem.. Skręcam w prawo przechodzę przez na drugą stronę ulicy, Obok kościoła idę w prawo .Pózniej idę prosto obok cmentarza ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt