Co jest najważniejsze dla polaków

Pobierz

Każdy naród szczyci się swymi obyczajami, pielęgnuje je, chcąc zachować ich piękmo.Po 4 proc. ankietowanych odpowiadając na pytanie o to, co jest w ich życiu najważniejsze, wymieniło ojczyznę, Polskę, dobro ojczyzny, patriotyzm oraz spokój w kraju i na świecie (pokój, brak wojny).. Dla 3 proc. badanych najważniejsza jest stabilizacja życiowa, ogólna stabilizacja i przewidywalność.Tyle samo (po 3 proc.) w tym kontekście wymieniło wartości religijne (takie jak .Co jest ważne dla ludzi przy wyborze pracodawcy?. Ale nie tylko o nim myślimy w Polsce i chcemy się dowiadywać.. do Budowanie marki: banki w tyle za motoryzacją i telekomami do Życie w kwarantannie: pora na e-commerce i usługi onlineZnajdź co dla polaków jest najważniejsze.. Zasoby od Co czeka firmy szkoleniowe?. Wywiad z Konstantym Radziwiłłem, ministrem zdrowia do Zakupy online za granicą: jak robi to Kowalski?Znajdź co dla polaków jest najważniejsze.. Zasoby od Prywatność i dobrowolność, czyli najważniejsze cechy PPK do 4 "miękkie" obszary, na które w pandemii powinni zwrócić uwagę pracodawcyZnajdź co dla polaków jest najważniejsze.. Z różnych badań ankietowych wynika, że dla połowy mieszkańców Litwy obecnie najważniejszym kryterium wyboru pracodawcy jest stabilność zatrudnienia.Znajdź co dla polaków jest najważniejsze.. Zasoby od Jak zostać rentierem?.

Co jest dla Polaków najważniejsze?

do Rynek nieruchomości: politycy obiecują mieszkania i brak podatkuZnajdź co dla polaków jest najważniejsze, strona 6/11.. Zasoby od Ile kosztowały i jak wyglądały wakacje 2018?. Na dalszym miejscu zestawienia CBOS jest zarabianie pieniędzy, leczenie i .Polska rodziną stoi, przynajmniej takie można odnieść wrażenie, gdy zapoznamy się z wynikami sondażu przeprowadzonego przez GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej" i Polskiego Forum Obywatelskiego.Spośród respondentów, aż 92 proc. deklaruje, że może liczyć na rodzinę, 89 proc. nie zamieniłoby swojej na żadną inną, a dwie trzecie "wszystko, co najlepsze", zawdzięcza swoim bliskim.Co jest najważniejsze dla Polaków?. Zasoby od Postanowienia noworoczne Polaków: zdrowie najważniejsze do Wydatki Polaków na jedzenie rosnąDla ponad połowy Polaków - 54 proc. - sensem życia jest rodzina; dla 38 proc. najważniejsze jest zdrowie - wynika z sondażu CBOS.. Zasoby od Regularne oszczędzanie a wysokość emerytury do 5 sposobów na zakup mieszkania z niskim wkładem własnymPogląd, że dobra edukacja jest ważna dla osiągnięcia sukcesu podziela 69 proc. Polaków.. Polskie Badanie Panelowe POLPAN realizowane jest nieprzerwanie od 33 .Znajdź co dla polaków jest najważniejsze, strona 2/11..

Praca i życie rodzinne - to dwie najważniejsze kwestie w życiu Polaków.

Zasoby od Beacony - pionierska dziedzina Polaków do Rynek energii: Polacy nie zmieniają dostawcówZnajdź co dla polaków jest najważniejsze.. proc. w ciągu ostatniej dekady - wynika z właśnie opublikowanych wyników badania struktury społecznej POLPAN.. Lider może być tylko jeden, to koronawirus.. Jest niezwykły i tajemniczy, ponieważ łączy w sobie przeróżne kultury i tradycje.. Mniejsze znaczenie dla Polaków ma historia terenu - 30% wskazań.W raporcie określono, że 13% badanych Polaków jest zdecydowanie zadowolonych z wysokości swojego wynagrodzenia, natomiast 47% osób biorących udział w badaniu uważa, że otrzymywane przez nich wynagrodzenie jest raczej odpowiednie.. Zasoby od Coraz więcej chętnych na oklejanie samochodu?. To spadek o 10 pkt.. Świat potrafi nas zadziwiać.. Hierarchia wartości i norm cenionych przez Polaków jest stabilna: najważniejsze jest szczęście rodzinne (82 proc.) oraz zdrowie (74 proc.), z kolei przyjmowanie i wręczanie łapówek, wykorzystywanie pracowników przez pracodawców oraz bicie dzieci podlegają bezwzględnemu potępieniu (76-88 proc.).Okazało się, że podobnie jak w roku 2003, również obecnie zdecydowanym liderem rankingu jest udane życie rodzinne, o którym obecnie mówi 64 proc. Polaków - niemal tyle samo, co 10 lat .Co ciekawe, ponad 21% Polaków odpowiedziało, że nadrzędne znaczenie ma dla nich badanie zanieczyszczeń ziemi..

Także o zanieczyszczeniu ...Znajdź co dla polaków jest najważniejsze.

Pieniądze stanowią sens życia dla 8 proc.. Zasoby od Wakacje 2014 samochodem: na co zwrócić uwagę?. Zasoby od Co decyduje o atrakcyjności nowego mieszkania?. Zasoby od Polacy a kopie zapasowe do Rozwój cyfrowy zwiększa konkurencyjność gospodarkiZnajdź co dla polaków jest najważniejsze, strona 3/11.. Zasoby od Ubezpieczenie mieszkania mamy w genach?. Składa się on z mórz, oraz lądów, kontynentów i tworzących je państw.. Zasoby od Polacy wybrali najbardziej luksusowe miejsca na świecie do Jakiego biura pragną pracownicy?Znajdź co dla polaków jest najważniejsze, strona 4/5.. Nad tym, co w życiu jest najważniejsze, w ogóle nie zastanawia się 14 proc. Polaków.Znajdź co dla polaków jest najważniejsze, strona 5/18.. Dla 21% ważne jest też stosowanie przez dewelopera rozwiązań ekologicznych.. Wizja wyższych zarobków skłoniłaby ponad połowę ankietowanych do przyjęcia oferty od nowego pracodawcy.Dla młodych Polaków od pieniędzy ważniejszy jest brak granic.. Zasoby od Równi w zdrowiu i w chorobie.. Zasoby od Postanowienia noworoczne Polaków: zdrowie najważniejsze do Wiedza finansowa Polaków rośnie, ale tylko w ich samoocenieCo z kultury polskiej powinien wiedzieć każdy Europejczyk?.

do Wybór banku a ochrona danych osobowychZnajdź co dla polaków jest najważniejsze, strona 9/18.

Trochę smutne, że młodzi Polacy, spośród tych sześciu państw, najmniejszą wagę przywiązują do wspólnych działań na rzecz klimatu.Jakie problemy i wyzwania są dla nas najważniejsze?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt