Sprawdzian znajomości lektury pinokio

Pobierz

Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości treści lektury "Pinokio" .. Pinokio uratował tonącego: a)psa Alidoro b) małego chłopca c) swojego ojca 19.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna, d) z materiału.. Motyw.. Quiz wiedzy o świecie bajek dziecięcych.. Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Udostępnij.. Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. Polecam przeczytanie jej ponownie.Pinokio nie chciał jednak zawierać nieuczciwego porozumienia.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. (źle) 7.Jakiemu wypadkowi uległ Pinokio podczas samotnej .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Określ, który to wiek (0-1p) a) XVII wiek b) XVIII wiek c) XIX wiek d) XX wiek 12.Plik Test ze znajomości treści lektury pinokio.doc na koncie użytkownika Mami2322 • folder Sprawdziany • Data dodania: 29 sty 2012Zobacz quiz: Pinokio.. Planeta Małego Księcia była:Katarynka - test znajomości lektury.. Skomentuj.. Rozwiąż test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Jego ręce nie odznaczały się czymś szczególnym..

Pinokio - test znajomości lektury.

Test ze znajomości treści lektury pinokio.doc .Jakie pytania będą na kartkówce ze znajomości lektury PINOKIO ?. Nocą obudziły go szmery.Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Jak miał na imię ojciec Pinokia?Pinokio to mały pajac, którego wyrzeźbił Dżepetto.. Zmień szablon .Sprawdziany części mowy: Sprawdziany kl. III: środowisko i przyroda klasa 3 podstawowa: Inne pliki do pobrania z tego chomika.. Ubranie było z papieru w kwiatki.. ( sprzedał żeby kupić bilet do teatru) 3.jakie zmiany na ciele pajaca zachodziły gdy kłamał?. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. /26p Lektura Tekst "Nareszcie wóz zajechał, i to zajechał bez najmniejszego hałasu, ponieważ koła były owinięte pakułami i szmatami.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. Za każdą prawidłową Sprawdzian ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodiego.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Pinokio został zamieniony w: a)marionetkę b) osła c) psa 21.Carlo Collodi, Pinokio - o tym, jak pewien drewniany pajacyk zapragnął zostać prawdziwym chłopcem..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Mieszkali oni w małej, ubogiej chatce, klepiąc biedę.. a)z Wróżką b) z Knotem c) ze Ślimakiem 20.. 29 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W miejscu, gdzie stał, znajdował się kamień z wyrytym napisem upamiętniającym dziewczynkę z błękitnymi włosami.Mikołajek - test znajomości lektury.. Powtórz najważniejsze wiadomości i sprawdź się w teście.. Przyszedł gospodarz i wziął pajaca za szkodnika, który porywa drób z kurnika.. Przeczytaj recenzję Pinokio.Test sprawdzający twoją znajomość lektury "Panna z mokrą głową" K. Makuszyńskiego.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , bo a) koniuszek jego nosa przypominał wiśnię b) jego ulubionym deserem było ciasto wiśniowea) Pinokio, Dżepetto, Świerszcz, Wisienka, b) Dżepetto, Wróżka, Wisienka, Ogniojad c) Arlekin, Dżepetto, Knot, Kot d) Arlekin, Kot, Wróżka, Świerszcz 11.. Jutro mam sprawdzian ze znajomości lektury PINOKIO , czytałam oczywiście , ale boję się że może mnie coś zaskoczyć ;\\\ Napiszcie jakieś przykłady pytań PROSZĘ!. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Jesteś uważnym czytelnikiem.. Pinokio został zabrany do chaty i przywiązany przy budzie, aby zamiast psa pilnować obejścia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Pinokio zgłodniał i aby się posilić, wszedł do winnicy, by zerwać trochę winogron..

Przygotuj się na sprawdzian lub ściągę.

W tejże chwili rozmowę ich [Pinokia i Robaczka Świętojańskiego] przerwał leciutki szmer zbliżających się kroków.. (rósł mu nos) 4. w co się zamienił pinokio pod koniec książki?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. Z kim Pinokio wyruszył do Krainy Zabawek?. braku paliwa w maszynie.. Sprawdź!. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Opublikowano: 10 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 84566.. Pytania zawarte w teście.W końcu Pinokio uczy się dobrze zachowywać i w nagrodę zostaje zmieniony w prawdziwego chłopca.. Stolarz Wisienka podczas strugania krzesła zauważył, że kawałek drewna mówi .. Osadź .. Quiz w Poczekalni.. Inne tryby testu.. Postać Pinokia pojawiała się w wielu filmach animowanych, serialach oraz przedstawieniach teatralnych.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Pinokio - test znajomości lektury.. Polub.. Pinokio powrócił do wróżki, ale nie było już białego domku.. Pajacyk miał długie nogi, na których nosił trzewiki z kory drzewnej.. Klasa 3 Polski.. Był to właściciel pola, który skradał się na palcach, żeby zobaczyć, czy nie wpadła w paść jedna z tych kun, co to pożerały kury nocną porą.Quiz z wiedzy o przygodach Pinokia, sprawdź czy dokładnie przeczytałeś tę lekturę i ile udalo Ci się zapamiętać Użycie tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie plików cookie na potrzeby analiz, spersonalizowanej zawartości, reklam oraz w procesie logowania.Pinokio - sprawdzian wiadomości z rzeczownika i lektury..

(wieloryb) 6.jak pinokio traktował ojca?

Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jeśli jutro jest test z lektury w szkole ,a ty chcesz się sprawdzić Czy napiszesz na 5-6 dobrze trafiłeś/aś .. Test znajomości lektury ,,Pinokio" .Jak dobrze znasz lekturę PINOKIO.. Obudził gospodarza, a ten z wdzięczności zwrócił mu wolność.. julia742 5 lat temu.. ( Dżeppetto) 2.co pinokio zrobił z elementarzem?. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. ( w chłopca) 5.co połknęło pinokia na morzu?. Edytuj elementy.. Test składa się z 19 pytań.Test z lektury.. Powodzenia!. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.SPRAWDZIAN PO OMÓWIENIU LEKTURY "PINOKIO" Tekst 1.. Opis testu.. Rozdział XXIII.. Autor lektury żył w latach 1826 -1890.. Inne tryby testu.. Streszczenie wydarzeń w lekturze "Pinokio" 1.. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Lektura dobrze opracowana - Collodi Carlo , tylko w empik.com: 5,49 zł.. Sprawdza znajomość treści.. .1. kto wystrugał pajacyka?. Opis testu.. Przygotowany przez Wojtka na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Test ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodi, który należy przeprowadzić na pierwszej lekcji.. Więcej.. Majster Antonio nazywany był przez wszystkich Wiśnią, gdyż:Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Natomiast nos posiadał niezwykłą właściwość.Znajomość lektury "Sposób na Elfa"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt