Kartkówka władca lewawu

Pobierz

Książka uwielbiana przez dzieci, polecana również jako magiczne lekarstwo na pewność siebie!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Komentarze i opinie (2) Dodaj komentarz.. Używany - jak nowa.. W jaki sposób Bartek wydostał się z pajęczyny ?więcej szczegółów niż poprzednio - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1) Władca Lewawu D. Terakowskiej jest powieścią a) przygodową b) historyczną c) fantastyczną 2) Opis miejsca akcji jest dokładny, gdyż a) autorka mieszka w Krakowie b) korzysta z planu Krakowa c) ma realistyczny zmysł szczegółu 3) Pomysł równoległych światów a) jest oryginalnym pomysłem autorki b) jest typowy dla baśni c) znany jest z utworu Lewisa Carrolla 4) Świat Lewawu .Narracja i gatunek.. 24 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przez smoczą jamę .Program Władcy Słów jest, naszym zdaniem, doskonałym uzupełnieniem informacji z lekcji.. pytanie zadane 6 listopada 2019 w Edukacja przez użytkownika niezalogowany.. TERAKOWSKA DOROTA.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wyślij zgłoszenie .Władca Lewawu - teścik.. Książka nowa.. 0 głosów.. Pozwala uczniom usystematyzować i utrwalić wiedzę.. Jak miał na imię główny bohater książki ?. Prosty język, płaskie postaci, czarno-biały świat, naiwna akcja.Dorota Terakowska - Władca Lewawu Gatunek: dziecięca, młodzieżowaFormat: pdf, epub, mobiRozmiar: 1.2 mbSzkoda, że nie da się wrócić do wieku nastoletniego i ocenić książki jako ktoś, do kogo jest skierowana..

Czy kartkówka może zawierać tematy z rzeczy których nie byli na lekcji?

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.. Na jakiej ulicy urodził się Bartek ?. Gość • 2 miesiące temu.Władca Lewawu - przetestuj swoją wiedzę.. Wbrew pozorom to nie Harry Potter .Autorka m.in.: Próby generalnej (1986, zbiór reportaży wydany w podziemnym wydawnictwie "Nowa"), Babci Brygidy szalona podróż po Krakowie (1986, debiut literacki), Władca Lewawu, Lustro pana Grymsa (1995), Córka czarownic (1992), Samotność bogów (1998), Tam gdzie spadają anioły (1998) (trzy ostatnie wyróżnione nagrodami .Plik Władca Lewawu.docx na koncie użytkownika Kaacha91 • folder Literatura dla dzieci i młodzieży • Data dodania: 23 sty 2012.. W jaki sposób Bartek dostał się do Smoczej Jamy ?. Używany - dobry.Władca Lewawu, to baśń opowiadająca o przygodach chłopca, który od urodzenia mieszkał w domu dziecka.. Udostępnij.. Tagi dla tego testu: haTerakowska Dorota - Władca Lewawu.rtf alien231.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Opis: Władca Lewawu - Terakowska Dorota.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Użytkownik alien231 wgrał ten materiał 4 lata temu.. AmikoTheFox 6 miesięcy temu.. Dlaczego Bartek uciekał z domu dziecka ?. Władca Lewawu - sprawdzian ze znajomości lektury.. Narratorką jest autorka, mieszka w domu, w którym, jak twierdził Bartek, mieszkał kiedyś z rodzicami.Jest to powieść fantastyczna - świadczą o tym elementy fantastyczne i baśniowe, takie jak: • motywy wędrowne - Bartek wędruje po mieście w poszukiwaniu swoich rodziców • walka dobra ze złem - walka Bartka - Ketraba z Nienazwanym - władcą Lewawutest z lektury władca lewawu co zapamiętałeś z lektury "Władca Lewawu"?.

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Wychowawcy powiedzieli mu, że jego rodzice w dziwny sposób zniknęli bez wieści.Władca lewawu test 20 pytań.

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Chłopiec podczas jednej ze swych ucieczek trafił do Smoczej Jamy na Wawelu i przypadkiem przedostał się do równoległego świata.Władca Lewawu.. Wyślij zgłoszenie.. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Książka Władca Lewawu autorstwa Terakowska Dorota , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.. Wybrażam sobie jednak, że pewnie połknęłab.Masz problem ze zrozumieniem utworu Władca Lewawu?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Nowa.. 0 odpowiedzi.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Książkę czyta Ivona wiec jak komuś się nie podoba.to innej wersji nie znajdzie i musi przeczytać sam :)Władca Lewawu - powieść fantastyczna Doroty Terakowskiej z 1989 roku, zaliczana do literatury dla dzieci i młodzieży.. Tagi: MENU • Władca Lewawu • Władca Lewawu - streszczenie szczegółowe • Władca Lewawu - streszczenie w pigułce, opracowanie • Bartek/Ketrab - charakterystyka • Bohaterowie "Władcy Lewawu .Czarodziejska opowieść o odwadze, która pokonuje zło.Książka uwielbiana przez dzieci, polecana również jako magiczne lekarstwo na pewność siebie!Mały, trzynastoletni chłopiec, sierota z tajemniczą blizną, odważnie stawia czoło potężnemu czarownikowi..

Główny bohater książki-Bartek jest chłopcem meszkającym w domu dziecka znajdującym się w Krakowie z powodu braku rodziców.Władca lewawu na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

"Władca Lewawu" - sprawdź, czy dobrze znasz treść lektury Quiz.. Czarodziejska opowieść o odwadze, która pokonuje zło.. Pobierz plik rtf.. Show all questions <= => Jak Bartek dostał się do Wokarku?. Bohaterem Władcy Lewawu jest wychowanek jednego z krakowskich domów dziecka, trzynastoletni Bartek.. Stan książek.. Obraziłam nauczyciela i uciekłam z lekcji, boje się gdziekolwiek iść.. Mały, trzynastoletni chłopiec, sierota z tajemniczą blizną, odważnie stawia czoło potężnemu czarownikowi.. Zadania mają różnorodną budowę i, co ważne, występują w wielu wariantach, co sprawia, że nawet dzieci z trudnościami w uczeniu się mogą wielokrotnie próbować swoich sił - aż do osiągnięcia sukcesów (i zdobycia koron).Pierwsze wydanie książki Doroty Terakowskiej "Władca Lewawu" pochodzi z roku 1998.. Co mam robić?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wtedy mogła wydawać się nowatorska, dziś nie robi aż takiego wrażenia.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!3 Władca Lewawu - streszczenie w pigułce, opracowanie.. Od tego czasu zobaczyło go już 2,071 osób, 640 z nich pobrało dokument.. Zawiera nieodpowiednie treści?. W jakim mieście mieszkał Bartek ?. Quiz w Poczekalni.. Wbrew pozorom to nie Harry Potter, tylko skromny Bartek z Krakowa, bohater słynnej powieści Doroty Terakowskiej.Bartek .Władca Lewawu - streszczenie w pigułce Narratorka zapowiada, że opowie historię trzynastoletniego Bartka, mieszkańca krakowskiego domu dziecka o jego wizycie w Wokarku u Allian..

Podróżując w poszukiwaniu widywanej w snach matki, dociera do Smoczej Jamy, gdzie odkrywa przejście do innej rzeczywistości, będącej lustrzanym odbiciem Krakowa ...władca lewawu konspekty lekcji - wyszukiwanie 0 głosów.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt