Przeczytaj teksty w zdaniach 1-3 z podanych odpowiedzi

Pobierz

W środę uczniowie walczyli z językami obcymi.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. It has (3 pkt) Przeczytaj trzy teksty dotyczące pracy.. Przeczytaj teksty.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Przeczytaj tekst, z którego usunięto pięć zdań.. Na tej podstawie zdecyduj, które z podanych zdań (10.1.-10.3.). Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Zakreśl literę A, B albo C.. W zadaniach 2.1.-2.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Rozwiązanie zadania 3 z książki Magnet smart 2.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj teksty.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl jedną z liter A,B lub CTrwa próbna MATURA 2015.. W pytaniach 1-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Przeczytaj teksty.

Dokończ zdanie.. Uwaga!. Uwaga: jedno zdanie podanoW zadaniach (1- 5) z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1 -7.. Smartbook opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl .. Prezentujemy Wam arkusze CKE oraz odpowiedzi z klucza odpowiedzi, czyli te, których zdaniem komisji egzaminacyjnej .MJA-1P Strona 5 z 13 Zadanie 5.. C. a tiger.Zadanie z matematyki wybierz właściwą odpowiedź odpowiedzi są podane pomóż 2014-03-19 17:02:55 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Zakreśl literę A, B albo C.. The earth trembled every few minutes, with me on its surface.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z pracą.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. W zadaniach 3 .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Dopasuj zdania A-G do luk 1-5, tak aby otrzymać spójną i logiczną całość.. Przeczytaj poniższe teksty (1-3) i zdecyduj, o .MJA-1P Strona 5 z 13 Zadanie 5.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

(0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z pracą.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl literę A, B, C albo D.. It's never super busy, because my3 teksty, 20 zadań z odpowiedziami i wyjaśnieniami.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. The text was written by a person whoPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj teksty A-D.. są prawdziwe (TRUE), a które fałszywe (FALSE).. W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C), zgodną z treścią tekstu.. CKE - zestawy zadań powtórkowych, 16 marca 2020 (dzień 1).. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. C .Przeczytaj tekst.. (3 pkt) Przeczytaj tekst i przeanalizuj obrazki.. Przeczytaj tekst..

(0-5) Przeczytaj dwa teksty związane z diamentami.

Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj teksty.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zakreśl literę A, B albo C.. Opisując dwór w Soplicowie, poeta kieruje uwagę czytelnika na .. 4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. Zakreśl literę: A, B albo C.Strona 8 z 14 Zadanie 7.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Przeczytaj teksty.. Wpisz znak X w kratk obok odpowiedzi A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj teksty.. Przeczytaj tekst i wykonaj zadania (od 18 do 20).. Adam Mickiewicz.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) W zdaniach 7.1.-7.3. z podanych odpowiedzi wybierz wła ciw , zgodn z tre ci ilustracji.. Zadanie 10.. W zadaniach 11.1-11.4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu.. Uwaga!Próbna Matura z OPERONEM i "Gazetą Wyborczą" 5 Zadanie 5. .. 2 Przeczytaj zdania (1-4) i uzupełnij rady..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt