Zadania z języka niemieckiego

Pobierz

Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Naucz się słownictwa i wymowy.. Przyporządkuj powitania i pożegnania do polskich odpowiedników.. Bazujemy na najnowszej wiedzy naukowej o ludzkim mózgu i dbamy o to, by cały proces nauki języka niemieckiego był wyjątkowym, cennym doświadczeniem.Odmiana czasowników regularnych w czasie teraźniejszym - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka niemieckiego.. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.. Guten Tag e. cześć (na pożegnanie) 6.Niemiecki dla dzieci.. Deutsch als Fremdsprache, Hörverstehen, Leseverstehen, Grammatik.Sprawdź swój poziom językowy!. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. Biuletyn z najnowszymi tematami seminariów i warsztatów, informacjami o konkursach dla Państwa uczniów oraz innymi przedsięwzięciami Goethe-Institut w Polsce.Rozpoznałeś kilka kolorów w języku niemieckim jednak warto się jeszcze trochę poduczyć.. (0-10) Wybierz (11.1.-11.10.). Dla każdego, kto .Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Memory części ciała Deutsch Pasujące pary.. Wybierz klasę.. Ticket nach Berlin.Przejdź do: Testy maturalne z niemieckiego Przejdź do: Arkusze maturalne z niemieckiego Umiejętność pisania sprawdzana jest za pomocą jednego zadania otwartego, polegającego na napisaniu tekstu użytkowego w formie listu tradycyjnego bądź wiadomości e-mail albo w formie wpisu na blogu czy forum internetowym.Ćwiczenia z niemieckiego #2 | Rodzina..

Ćwiczenia z języka niemieckiego.

Ponadto można przygotować się do sprawdzianów i testów jeśli .JĘZYK NIEMIECKI Elwira Miczyńska e-mail: .. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany .Newsletter dla nauczycieli języka niemieckiego.. Język niemiecki.. Lew, czaro.. Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.Język niemiecki - powitania; Język niemiecki - powitania, test z języka niemieckiego.. Rozpocznij testjęzyk niemiecki podstawowy - Rozumienie tekstów pisanych - zadania wielokrotnego wyboru Są dwa rodzaje zadań: trzy krótkie teksty, powiązane wspólnym tematem lub słowem-kluczem, do których jest jedno zadanie z 3 opcjami odpowiedzi lub jeden dłuższy tekst, do którego jest pięć pytań z 4 opcjami odpowiedzi.Język angielski - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Język niemiecki - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Język hiszpański - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Język francuski - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Język ukraiński - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Historia - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Geografia - arkusz zadań .Język niemiecki..

Rozwiązania z niemieckiego.

Jeśli lekcje, a tym bardziej zadania z niemieckiego zadawane jako praca domowa są dla ciebie zawsze trudne i stresujące - nie łam się.. Efektem tego jest strona, na której właśnie jesteś.. Zbiór zadań Zadanie 1.. Kurs języka niemieckiego dla początkujących.. Perfekt czasowników słabych Koło fortuny.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Rozwiąż bezpłatny test znajomości języka niemieckiego.. Wskazówki do rozwiązania zadania Tekst 1. wg Sp2klasa1b2012.. Odmiana czasownika Teleturniej.. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. niemiecka-inspiracja.pl.. prawidłową odpowiedź A, B lub C. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!. 16 pytań Język niemiecki nata452.. Wykonaj bezpłatny test niemieckiego online Przed zapisaniem się na kurs, sugerujemy wypełnienie testu znajomości języka niemieckiego, który umożliwi Ci wybranie właściwej grupy.. Wybierz .Język niemiecki.. Napisz jaka to godzina: ( 4pkt) 1.Umiemy niemiecki - Zabawna nauka języka niemieckiego online.. Zakreśl literę A, B albo C. NACOBEZU: -wyszukaj materiały, które pomogą Ci w realizowaniu zadań z języka niemieckiego w czasie zdalnego nauczania Najnowsze wpisy na stronie..

wg Agastef.Test z języka niemieckiego.

Na tej stronie przygotowałam dla Ciebie super-prostą instrukcję obsługi gramatyki niemieckiej - 40 darmowych lekcji z gramatyki (linki do lekcji znajdziesz poniżej).Liczebniki 3; Liczebniki 3, test z języka niemieckiego.. Na tej stronie znajdziecie linki do próbnych matur i matur z języka niemieckiego z nagraniami, ćwiczenia interaktywne z odpowiedziami do matur i gramatyki niemieckiej.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozpocznij testTest z języka niemieckiego - Mein Alltag Test z języka niemieckiego Mein Alltag I. Zaznacz usłyszaną godzinę: ( 5 pkt) 7.30 9.05 7.35 8.30 10.45 10.05 20.30 19.00 22.45 II.. Kurs języka niemieckiego dla początkujących z podstawami.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Język niemiecki - egzamin gimnazjalny Arkusze.pl to strona, na której znajdziesz arkusze maturalne oraz egzaminacyjne, a także inne pomoce edukacyjne.. Nadszedł czas na kolejny wpis z serii - Ćwiczenia z niemieckiego.. Witajcie w części portalu językowego MERULA poświęconej nauce języka niemieckiego.. Zarówno te dzieci, które uczą się niemieckiego w szkole, jak i te, które nie miały z nim jeszcze styczności, znajdą tutaj wiele ciekawych materiałów, które pozwolą się z tym językiem oswoić i zaprzyjaźnić.Wykonaj test!.

Wypełnij test online z języka niemieckiego.

Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Brakuje odpowiedzi.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Znajdziesz tutaj lekkostrawną instrukcję obsługi języka niemieckiego , dzięki czemu zaczniesz rozumieć (i polubisz) język niemiecki.Poznaj mnie lepiej6 Egzamin maturalny.. Klasa 1 Język niemiecki.. Tym razem zajmiemy się powtórzeniem i utrwaleniem słownictwa z zakresu - Rodzina.. 5 pytań Język niemiecki bartekorion2007.. Strona do swojego funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies.Ćwiczenia online z języka niemieckiego, nauka niemieckiego przez internet za darmo.. Zapraszamy również do naszego zestawienia - Słownictwo: Rodzina.Jestem germanistką, która postanowiła zdjąć klątwę z języka niemieckiego.. Słuchanie, czytanie, gramatyka.. Hallo a. dobry wieczór 2.. Klasa 4 język niemiecki.. Tschüs b. do widzenia 3.. Poziom rozszerzony.. Ciekawe ćwiczenia interaktywne na lekcję języka niemieckiego.. Polecenie: Trage die korrekten Endungen ein.Zobacz na jakim jesteś poziomie!. Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki j.niemieckiego.. W Structurze realizujemy zajęcia zgodnie ze skalą Rady Europy.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lub też kula u nogi - jeśli jest skomplikowanie tłumaczona .. Przewiń.Wiesz, gramatyka niemiecka to taki klucz do języka niemieckiego.. Gramatyka, słownictwo i składnia.Szkoła języka niemieckiego w Warszawie to miejsce, w którym nauczamy języka niemieckiego z wykorzystaniem nowoczesnych i innowacyjnych metod.. Jeżeli uczyłeś się języka w innych miejscach .Sprawdzian z 1 rozdziału klasa 4 I. Przyporządkuj osobę w języku polskim i niemieckim 1. ich a. on 2. du b. ty 3. er c. ja 4. sie d. ono 5. es e. ona II.. wg Aniekrasz85..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt