Latarnik sprawdzian znajomości lektury

Pobierz

13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. w Aspinwall, niedaleko Panamy na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii w Porto Antico w Genui u wybrzeży Irlandii.. Test składa się z 12 pytań.. Jak miał na imię tytułowy Marzyciel?. W wierszu " Dwa wiatry", jeden wiatr w polu wiał, a drugi wiatr gdzieś grał.NARZ ĘDZIA SPRAWDZAJ ĄCE - ANEKS DO PLANU WYNIKOWEGO Test ze znajomo ści tre ści lektury "Latarnik" - badanie umiej ętno ści czytania ze zrozumieniem 1.. Klasa 3 Polski.. W rodzinnym kraju zostawił żonę i syna.. Quiz w Poczekalni.. Other.Zobacz quiz: Latarnik.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Latarnik2.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Plik latarnik sprawdzian ze znajomosci lektury chomikuj.txt na koncie użytkownika rdrungo • Data dodania: 5 kwi 2016Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Rozstrzygnij, które z poniższych twierdzeń jest prawdą, a które fałszem (Wpisz przy każdym z twierdzeń: P-prawda, F-fałsz)Plik Latarnik test treści.doc na koncie użytkownika Domcia53 • folder Ściągi • Data dodania: 17 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

W jakim kraju znalazł posad ę latarnika?

Bo nie umiał zrozumi"Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego - test ze znajomości tekstu Monika Czerniawska "Zgaduj - zgadula" ze znajomości lektury M. Konopnickiej "O krasnoludkach i sierotce Marysi" Grażyna Szynaka "Latarnik" - Sprawdzian z lektury Iwona Radoń "W kręgu świąt Bożego Narodzenia" test kompetencji - klasa I Katarzyna KozłowskaTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPod wpływem lektury bohater oczami wyobraźni zobaczył rodzinną wieś.. Latarnikiem.. - 1 pkt.. IIMasz lekturę i chcesz się sprawdzić?. Zmień szablon .Latarnik wżyciuwidziałmorze,bopółnocwybiła użnaaspinwallskichzegarach,aon eszczenie opuszczałswo e powietrzne wyżyny—ipatrzył.Wdolepod egostopamigrałomorze.Kto jest głównym bohaterem "Latarnika"?. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test zawiera 20 pytań.. Sprawdzian z lektury ,,Latarnik" .Wybierz test z rozdziału Latarnik lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Gimnazjum.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test z lektury "Latarnik" Henryka Sienkiewicza.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. HENRYK SIENKIEWICZ "LATARNIK" Gr.. Nagle z sennego majaku wyrwał go głos strażnika.. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Poprzedni latarnik zostawił dużo książek.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dlaczego Mały Książę wyruszył w podróż?. Pytanie 1 /16.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ale to koniec służby latarnika.Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Udostępnij.. Skomentuj.. 3.Jaką funkcje pełniła latarnia ?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!. Motyw.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Bankierem.. Polub.. Przerwij test.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Gdzie toczy się akcja utworu?. 5.czy wyspa na której przebywał latarnik była piaszczysta ?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Osadź .. Więcej.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotu 4. w którym dniu tugodnia latarnik mógł opuszczać latarnię ?. /0 - 1/Henryk Sienkiewicz, Latarnik.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. (przed Skawińskim ) 2.ile czasu potrzebowano na znalezienie nowego latarnika ?. Test składa się z 12 pytań.. 7.co przywozono .Język polski, Sprawdziany i testy "Latarnik" - Sprawdzian z lektury "Latarnik" - Sprawdzian z lektury 1..

...Lista pytań z lektury Latarnik.

Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. Do Skawińskiego dopiero po chwili dotarło, co ten do niego mówi: w nocy rozbiła się na mieliźnie łódź, bo latarnia się nie świeciła.. Tułał się po świecie około czterdziestu lat.. Wymie ń przynajmniej trzy zawody, które wykonywał w trakcie tułaczki po świecie.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Latarnik jaki znajdziesz w sieci.. Latarnik - Lektury - Język polski dla Klasa II Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Pytania do lektury : ,, Latarnik '' 1. w jaki sposób zginał latarnik ?. 6.ile razy w tygodniu przybywała łódź z Aspinwall ?. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Ponieważ chciał znaleźć sobie towarzystwo.. - 1 pkt.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Przekonaj się czy jesteś przygotowany do sprawdzianu!. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Edytuj elementy.. Główny bohater był emigrantem politycznym.. Szukaj.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury LatarnikLektury Latarnik / Latarnik.. Której osoby Mały Książę nie spotkał odwiedzając inne planety?.

Po stracie posady latarnika udał się do Paryża.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt