Opis mojego pierwszego dnia w szkole po angielsku

Pobierz

Potem poszłam do szkoły.. W czwartki wstaję o7.00 jem sniadanie i jade autobuusem do szkoły , kończę o 14.10, wracam do domu , znów dobrabiam zadanie i bardzo zmeczona kładę się spać .Przetłumaczysz mi mój opis szkoły po angielsku?. Zachęcamy Cię gorąco do napisania w komentarzu jaki jest Twój obecny status zawodowy oraz dlaczego (nie) lubisz swojej pracy.W środe robię dokładnie to samo , ale po lekcjach ide jeszcez na korepetycje i dlatego tez do domu wracam o 17. jem pozny obiad odrabiam zadanie i kładę sie spać.. Obiad mam o .W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. Nie móc się doczekać to po angielsku nie wypadnie dobrze, ale jest taki zwrot .W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Droga autobusem do szkoły zajmuje mi ok. 20 minut.. Po angielsku - tylko nie pierwszy dzień w szkole , PomocyPrzykładowy opis dnia po angielsku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mamy .Pierwszy dzień w szkole zawsze jest dla ucznia wydarzeniem stresującym.. Obiad zwykle zaczynamy o godzinie 11:30.. Pod koniec drugiej klasy są egzaminy sprawdzające postępy uczniów..

Słówka związane ze szkołą po angielsku.

To moja praca o moim pierwszym dniu w szkole, chciałabym poprosić o jej sprawdzenie i byłabym wdzięczna za jej poprawienie.. Przedmioty szkolne angielski.. Często zadawane są one w szkole jako praca domowa, zdarzają się jako część długiej formy wypowiedzi po angielsku na maturze, a także zwyczajnie przydają się w życiu, oraz rozmowie z .Język angielski - ucz się angielskiego razem z nami!. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.. W restauracji (dialog) / im Restaurant.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Bez wątpienia do takich kwestii zaliczyć można opis dnia po angielsku .Witam Ponownie.Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w poprzednim poście.. Opisanie swojego pierwszego dnia w szkole- sprawdzenie Tłumaczenia / Translations.. Zacznij notować to, co przychodzi Ci do głowy.Przedmioty szkolne po angielsku.. W szatni szkolnej spotkałam Anitę, która właśnie.. poleca85% Język polski .. Teraz przyszedł czas na kolejny A mianowicie, czy mógłby ktoś mi pomóc w napisaniu gdzieś około 80 - 100 wyrazów opisu jakiejś pracy.. potem wspólnie przygotowujemy kolację..

Dzi...Przykładowy opis osoby po angielsku.

Potem odrabiam pracę domową i pomagam mojej mamie robić obiad.. Opisz swój najszczęśliwszy dzień używając stylu biblijnego.. W końcu wracamy po długich wakacjach, w czasie których przywykliśmy do błogiego lenistwa, późnego wstawania, braku obowiązków.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Zaletą mojej szkoły jest poziom nauczania, który sukcesywnie z każdym rokiem wzrasta.. My school day starts at 8 a.m.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opisz swój dzień w nowej szkole .. Właściwa szkoła podstawowa zaczyna się w pierwszej klasie czyli Year 1.. Po tym, jem obiad z moją .Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Najpierw zrób pajączka / mapę myśli - czyli taki diagram, w którym wypiszesz wszystkie słowa, które możesz wykorzystać opisując swój dzień.. Nasza pierwsza lekcja zaczyna się o 8:40. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Nigdy się nie spóźniam.. Najpierw, gram na gitarze i sprawdzam swojego facebooka.. Moje obawy z pierwszych dni w nowej szkole wiązały się z tym, że mogłam mieć nie przyjemne incydenty z uczniami starszych klas.Na moje szczęście do takowych nie doszło, i jestem bardzo zadowolona ze panuje tu mila atmosfera.Stwórz opis dnia, w którym uczysz się w szkole lub pracujesz oraz dnia wolnego np. soboty czy niedzieli..

Kawały po angielsku o Jasiu w szkole.

Nie musi być to coś rozbudowanego, zwykły krótki opis.. Podczas długiej przerwy jem lunch z moimi przyjaciółmi.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. 0 Agnieszka3331 (Gość) Czw Lis 15, 2007, 22:49.. Np pracy w banku, sklepie.. Materiały do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Proszę o odp będe wdzięcznaWiększość dnia dzieci bawią się, w budynku lub na dworze, .. tylko dzieci są starsze.. Jednak w przypadku języka obcego nie może zabraknąć dobrego zaznajomienia się z podstawami.. Po lekcjach idę do domu o około 14.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs) .Przybywam do szkoły o 8:15.. Każdego roku, na początku września, musimy znowu przywyknąć do rygorów, jakie narzuca nam szkoła.Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule - ein Bericht.. Mój pierwszy lot samolotem / mein erster Flug.. Lekcje zaczynam o 7:30..

Miejsca w szkole - Places in a school.

potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Słownictwo tematyczne.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Opis może dotyczyć osoby, miejsca, przedmiotu lub zdarzenia.. biologia- biology, chemia - chemistryW języku angielskim spotykamy się z dużą liczbą różnych opisów po angielsku.. Mój wymarzony dom / mein Traumhaus.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.W tym wpisie pojawi się opis pracy po angielsku jak również kilka pytań, które mogą przydać się w rozmowach na poziomie podstawowym.. She is beautiful.Jeśli maciee jakies inne propozycjee to proszę pisać , i nie wiem czy w niektorych zdaniach napisalam dobrzee że zamias there is napisalam there are .. szkołe zaczynam o 8:00, a kończę najczęściej o 14:20.Moja szkoła nie jest duża.. Przebudziłam się o świcie owego dnia.. Do domu wracam również autobusem.. Po drodze spotkałam Adę - moją siostrę cioteczną.. Moim ulubionym przedmiotem jest w - f, informatyka i j.polski.. Lubię swoją szkołę.. Codziennie wstaję o6rano.. Mamy sale gimnastyczną, stołówkę, bibliotekę, świetlicę i klasy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt